We respecteren jouw privacy

TUI.nl gebruikt verschillende soorten cookies en andere technologieën. Naast functionele cookies, plaatsen wij analytische cookies om het gebruik en de kwaliteit van onze website te meten. Ook plaatsen wij cookies voor een betere gebruikservaring. Deze cookies maken het mogelijk om gepersonaliseerde aanbiedingen te tonen, social media koppelingen te maken en maken het derden mogelijk om jouw gedrag te volgen en daarop afgestemde advertenties te tonen. Door op “Accepteer cookies” te klikken geef je toestemming voor het plaatsen van alle hiervoor omschreven cookies en andere technologieën om persoonlijke data te verzamelen. Indien je kiest voor “Weigeren” plaatsen wij enkel functionele en analytische cookies en zal er geen sprake zijn van gepersonaliseerde content.

Bewaren

Souillac Country Club

vakantiepark
  • Frankrijk
  • Dordogne
  • Lot
  • Midi-Pyreneeën
  • Souillac
Bekijk op kaart
7
3 beoordelingen
Souillac Country Club LAST MINUTE!
Za 6 apr 2024 (5 dagen)
Eigen vervoer
Logies
529,- per app./bungalow
Alle prijzen
* inclusief alle verplichte kosten
Bewaren Delen

Magisch stukje Frankrijk

Houd je van luxe, service, kwaliteit en stijl? Kies dan voor Souillac Golf & Country Club. Geniet in dit prachtige en kwalitatief hoogstaande vakantiedorp met vrijstaande chalets in een uitgestrekte natuuromgeving. Het is een modern vakantiepark met een prachtige 18 holes golfbaan, tennisbanen en een restaurant met bar en terras. ’s Zomers is er van alles te doen voor het hele gezin. Op de grens van drie departementen, de Lot, de Corrèze en de Dordogne, biedt Souillac Golf & Country Club een uitstekende basis om deze mooie historische regio van Frankrijk te ontdekken. Doordat het domein opgebouwd is in zeven verschillende wijken met telkens een openluchtzwembad, zijn privacy en rust absoluut gegarandeerd. Elk huis is privé-eigendom van een individuele eigenaar en heeft daarom een geheel eigen uitstraling. De chalets zijn zeer goed uitgerust en bieden alles wat je nodig hebt om van een zorgeloze vakantie in dit betoverend mooie deel van Frankrijk te kunnen genieten.

Faciliteiten
  • Gratis wifi in openbare ruimte
  • Gratis wifi op de kamer
  • Receptie
  • Inchecken: 16:00 tot 18:00, uitchecken: voor 10:00
  • Privé parkeerplaats buiten
  • 1 parkeerplaats naast de unit
Restaurants/Bars
Zwembaden
Sport & Activiteiten
Voor de kinderen
Tip
Golf
Overige informatie
Verzorging
Belangrijke informatie
Inbegrepen
Niet Inbegrepen
Ligging
  • Vakantiepark met kingsize chalets
  • In een groene omgeving
  • Gegarandeerde privacy en rust
  • Naast een 18-holes golfbaan
  • 8 buitenzwembaden en kinderbad
  • Ravotten in de speeltuin
Bekijk op kaart
Kamers

De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.

5-kamerchalet, Luxe/Domme, 1-8 pers
  • ca. 102 m², telefoon, gratis wifi, tv, dvd-speler, wasmachine en strijkfaciliteiten
  • keuken met magnetron, gaskookplaat (4 pitten), vaatwasser, koelkast, broodrooster, koffiezetapparaat en waterkoker
  • badkamer met bad of douche, haardroger en 2 toiletten
  • badkamer met bad of douche
  • badkamer met douche
  • slaapkamer met 1 tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden
  • terras met zitje
  • eindschoonmaak inclusief; keuken zelf schoon achterlaten of extra betalen en borg: € 300,00, met creditcard voldoen, retour bij vertrek
  • Airco inclusief in het hoogseizoen
4-kamerchalet, Lot, 1-6 pers
4-kamerchalet, Lot, 1-6 pers
  • ca. 92 m², telefoon, gratis wifi, tv, dvd-speler, wasmachine en strijkfaciliteiten
  • badkamer met bad, haardroger en 2 toiletten
  • badkamer met douche
  • badkamer met bad
  • terras met zitje
  • 3 slaapkamers met tweepers.bed of 2 eenpers.bedden •ruim balkon •borg: € 500, met creditcard voldoen
3-kamerchalet, Coreze, 1-3 pers
  • ca. 69 m², telefoon, gratis wifi, tv, dvd-speler, wasmachine en strijkfaciliteiten
  • badkamer met douche, haardroger en 2 toiletten
  • badkamer met bad
  • slaapkamer met 1 eenpersoonsbed
  • terras met zitje
  • eindschoonmaak inclusief; keuken zelf schoon achterlaten of extra betalen en borg: 300,00, met creditcard voldoen, retour bij vertrek
4-kamerchalet, Perigord, 1-6 pers
  • ca. 74 m², telefoon, gratis wifi, tv, dvd-speler, wasmachine en strijkfaciliteiten
  • badkamer met douche
  • terras met zitje
5-kamerchalet, Dordogne, 1-8 pers
  • badkamer met bad
  • terras met zitje
4-kamerchalet, Rocamadour, 1-6 pers
  • badkamer met bad
  • terras met zitje
Foto (35)
Beoordelingen (TUI-gasten)
7
3 TUI klantbeoordelingen
Waardering
  • Uitstekend 1
  • Heel goed 0
  • Gemiddeld 2
  • Matig 0
  • Vreselijk 0
Scores
  • Kamer7,2
  • Kindvriendelijk6
  • Ligging8
  • Kwaliteit van de bedden2
  • Hygiëne6
Bekijk alle scores
66% van de TUI-gasten raadt deze accommodatie aan
Getoond(1 - 3) van 3
7
september 2022
“Grote accomodatie en fijn personeel, helaas niet echt schoon.”

Grote accommodatie, heel fijn en behulpzaam personeel. Accommodatie was helaas niet echt schoon en we zijn 1.5/2 uur bezig geweest met schoonmaken. Veel spinnen, 10 in 1 slaapkamer en zelfs spinnetje in een kussen (gelukkig gezien voor het slapen.

Waterkoker bleek kapot te zijn, duurde 2 dagen voor een nieuwe kwam maar die was gelukkig ook echt nieuw en deed het goed!

Lees meer
  • Kamer 8
  • Hygiëne 5
  • Wifi 10
  • Respect voor mens en natuur 9
  • Zwembad 8
  • Het hotel 7
  • Personeel en service 10
  • Jouw totale vakantie 8
Verbergen
6
Gezin met jonge en/of oudere kinderen augustus 2022
“Fijn park, huisje minder”

Het huisje was ruim en de genoemde faciliteiten waren technisch aanwezig maar alles was erg gedateerd. Veel was oud en soms gammel of smoezelig. Het was nogal een tegenvaller, zeker voor die prijs. De kamers waren ruim, sommige bedden waren nog OK, anderen matrassen sliepen niet meer goed. Op zich zie je dit soort wat meer gedateerde smoezelige huisjes wel vaker in Frankrijk maar op dit park voor ...

Het huisje was ruim en de genoemde faciliteiten waren technisch aanwezig maar alles was erg gedateerd. Veel was oud en soms gammel of smoezelig. Het was nogal een tegenvaller, zeker voor die prijs. De kamers waren ruim, sommige bedden waren nog OK, anderen matrassen sliepen niet meer goed. Op zich zie je dit soort wat meer gedateerde smoezelige huisjes wel vaker in Frankrijk maar op dit park voor deze prijs hadden wij zeker veel beter verwacht. Andere huisjes die er stonden zagen er weer anders uit qua buitenmeubilair dus kunnen wellicht beter. Het park en het personeel waren wel fijn en erg geschikt. Wij hebben nogal pech gehad met het huisje denk ik.

Lees meer
  • Kamer 6
  • Respect voor mens en natuur 8
  • Wifi 8
  • Het hotel 6
  • Zwembad 8
  • Jouw totale vakantie 8
  • Personeel en service 10
  • Kindvriendelijk 7
  • Hygiëne 6
Verbergen
9
Gezin met jonge en/of oudere kinderen augustus 2021
“prachtig gelegen in de natuur”
Auto is aan te raden Gelegen in de natuur Privacy/Op jezelf zijn Rust Rustige omgeving

Deze bestemming is prachtig gelegen in de natuur, op een golfpark. Er zijn diverse zwembaden en het huisje is netjes verzorgd en goed ingericht. We hebben het erg fijn gehad en komen hier zeer waarschijnlijk nog eens terug.

Lees meer
  • Kamer 8
  • Hygiëne 8
  • Kindvriendelijk (12 t/m 16 jaar) 6
  • Respect voor mens en natuur 4
  • Ligging 8
  • Parkeren 8
  • Kwaliteit van de bedden 2
  • Douche Sanitair 6
  • Prijs-kwaliteitverhouding 6
  • Het hotel 9
  • Wifi 8
  • Jouw totale vakantie 8
  • Zwembad 8
  • Kindvriendelijk 6
  • Sportfaciliteiten 6
  • Mix van gasten 0
  • Personeel en service 6
Verbergen
Getoond(1 - 3) van 3
Prijzen & boeken