- airco, telefoon, gratis WiFi, tv, I-pod docking station, minibar (tegen betaling) en dubbele beglazing
- nespresso apparaat
- bad of douche, föhn en toilet
- kamer met 1 tweepersoonsbed
Maak je een stedentrip naar Parijs, de stad van de liefde, overnacht dan in een hotel waar je hart sneller van gaat kloppen. Hotel Best Western Premier Le Swann bijvoorbeeld! Het hotel is ontworpen door een bewonderaar van Proust, en de liefde voor de beroemde schrijver klinkt overal door in het monumentale 19e-eeuwse pand. Je wordt getrakteerd op hommages aan Proust, maar ook op luxe die je vandaag de dag van een viersterrenhotel mag verwachten, zoals een iPod docking station en een regendouche. Ook de service bij Hotel Best Western Premier Le Swann is dik in orde: gasten roemen het vriendelijke personeel. De cocktailbar maakt het feest in Parijs compleet. Drink je je margarita met of zonder parapluutje?
"Goed hotel voor een weekendje Parijs" Meer van onze gasten
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Goede ligging, rijk ontbijtbuffet, rustige kamer en vriendelijk personeel. Enige nadeel is dat de kamer pas aan het van de middag werd schoongemaakt, waardoor we bij terugkomst in het hotel twee keer een klein half uur in de lounge moesten wachten
Lees meerVriendelijk personeel
Lees meerMooi hotel en vriendelijk personeel. Lekker ontbijt. Kamers zijn mooi en schoon, maar wel klein en erg warm. Hotel ligt op een goede locatie. Metrostations en supermarktjes dichtbij. Op de laatste dag mochten wij onze koffers in het hotel laten en konden wij deze later weer op halen. Erg fijn.
Lees meerPrima hotel centrum van Parijs, dicht bij de metro’s en dicht bij bezienswaardigheden. Minpunten zijn de relatief kleine kamers en de bar is in het weekend gesloten. En een beetje apart, een glazen deur naar de badkamer en wc. Personeel zeer vriendelijk en Engels sprekend!
Lees meerMooi hotel, ligt in het centrum, vriendelijk personeel, prima kamer, gezellig en met details ingericht zoals koffieapparaat, badslippers en badjas, verzorgingsproducten enz., een smakelijk uitgebreid ontbijt. Zeer schoon.
Lees meer