- airco, telefoon, WiFi (tegen betaling) en tv
- badkamer met bad, föhn en toilet
- kamer met 2 eenpersoonsbedden en 1 eenpersoonssofabed
- balkon met zitje
Op één van de beste plekken in Playa del Inglés vind je hotel Beverly Park. Het hotel ligt op minder dan een minuut lopen van het zandstrand van Playa del Inglés. Heerlijk voor jou relaxte dagen in de zon met je tenen in het zand. Strijk neer op het heerlijke zand, ogen dicht en geniet! En ook in het hotel is er genoeg te beleven en altijd wel een plekje te vinden bij het zwembad.
ontbijt (07:00-10:00 uur), lunch (13:00-14:30 uur), high tea (16:00-17:00 uur), snacks, diner in buffetvorm (19:00-21:30 uur), showcooking, ijsjes
koffie en thee, frisdranken en lokale alcoholische drankjes (10:30-23:00 uur)
tafeltennis, darts, shows, live muziek, solarium, whirlpool
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.