TUI.nl maakt gebruik van cookies en vergelijkbare technieken. TUI.nl gebruikt functionele en analytische cookies en verzamelt daarmee informatie over het gebruik van de website om je een optimale gebruikerservaring te bieden. Daarnaast worden door derde partijen tracking cookies geplaatst voor sociale media en om er voor te zorgen dat je voor jou relevante informatie en advertenties te zien krijgt op andere websites. Jouw internetgedrag kan door deze derden worden gevolgd door middel van deze tracking cookies. Door gebruik te blijven maken van deze website of door op accepteer cookies te drukken, ga je hiermee akkoord. Wil je niet alle soorten cookies toestaan? Kies dan voor Instellingen aanpassen. Of bekijk Meer informatie.

Vakantie Barbaste

Algemene informatie over Barbaste

In het hart van het Pays d’Albret, in het zuidwesten van Lot-et-Garonne, verrast het charmante Barbaste met zijn prachtige natuur en historische monumenten. Blikvanger van het dorp is ongetwijfeld de ‘Moulin des Tours’, gebouwd in 1308 en later eigendom van Henri IV van Frankrijk. Dit versterkte gebouw met vier vierkante torens prijkt statig op de rechteroever van de Gélise. Samen met de Romaanse brug bestaande uit tien bogen uit de 12e eeuw vormt het een pittoresk geheel dat jaarlijks vele bezoekers aantrekt. Een boottochtje op de Gélise mag dus zeker niet tijdens uw vakantie ontbreken. Voor wat ontspanning is er het 18-holes golfterrein van Albret, ‘Le Pusocq’, aan de rand van het immense bos van Les Landes.

Het weer in Barbaste Het weer voor
zondag 15 september 32 °C Bekijk het weeroverzicht
Terug naar boven

Weersverwachting voor Barbaste

Alle resultaten vakantie naar Barbaste Toon alle resultaten in Barbaste
2 TUI-gasten beoordeelden deze accommodatie
6
  • Mooi opgezet vakantiepark
  • Geschikt voor actieve families
  • Nabij 18-holes golfbaan
  • Speeltuin en tennisbaan
  • Binnen- en buitenzwembad
  • Relaxen in de wellness
Za 19 okt 2019 (8 dagen)
Eigen vervoer
Logies
151,- per app./bungalow
Bekijk