COVID CARE SERVICE: Ontspannen op vakantie met TUI
Vakantie Barbaste

Algemene informatie over Barbaste

In het hart van het Pays d’Albret, in het zuidwesten van Lot-et-Garonne, verrast het charmante Barbaste met zijn prachtige natuur en historische monumenten. Blikvanger van het dorp is ongetwijfeld de ‘Moulin des Tours’, gebouwd in 1308 en later eigendom van Henri IV van Frankrijk. Dit versterkte gebouw met vier vierkante torens prijkt statig op de rechteroever van de Gélise. Samen met de Romaanse brug bestaande uit tien bogen uit de 12e eeuw vormt het een pittoresk geheel dat jaarlijks vele bezoekers aantrekt. Een boottochtje op de Gélise mag dus zeker niet tijdens uw vakantie ontbreken. Voor wat ontspanning is er het 18-holes golfterrein van Albret, ‘Le Pusocq’, aan de rand van het immense bos van Les Landes.

Het weer in Barbaste Het weer voor
dinsdag 04 augustus 27 °C Bekijk het weeroverzicht
Terug naar boven

Weersverwachting voor Barbaste

3 van 5405 resultaten vakantie naar Barbaste Toon alle resultaten in Barbaste
767 TUI-gasten beoordeelden deze accommodatie
8,9
  • Uitstekende prijs-kwaliteit
  • Ruime appartementen en bungalows
  • SMEG koelkast en Nespresso koffie
  • Relax in de hangmat op je terras
  • Duikcursussen voor liefhebbers
  • Smile! Met duurzaamheidslabel
Do 3 sep 2020 (9 dagen)
Vanaf Amsterdam
Logies
Transfer
Nu 39% goedkoper! dan gemiddeld in Curaçao
689,- per persoon
Bekijk
KASSAKORTING
380 TUI-gasten beoordeelden deze accommodatie
8,4
  • Onze bestseller op Kos!
  • Spectaculair waterpark
  • Sporten of relaxen? Kies maar!
  • Keuze uit 4 restaurants
  • Separaat Adults Only deel
  • Groen: met duurzaamheidslabel
Ma 5 okt 2020 (8 dagen)
Vanaf Amsterdam
All Inclusive
Transfer
Nu 28% goedkoper! dan gemiddeld in Griekenland
520,- per persoon
Bekijk
LAST MINUTE!
217 TUI-gasten beoordeelden deze accommodatie
8,6
  • Schitterend hotel op Zakynthos
  • Van harte welkom vanaf 16 jaar
  • Exclusief door TUI aangeboden
  • All Inclusive met unieke ambiance
  • Heerlijk, je eigen Swim Up kamer
  • Op rustige plek, vlakbij centrum
Za 29 aug 2020 (8 dagen)
Vanaf Amsterdam
All Inclusive
Transfer
834,- per persoon
Bekijk