Boek nu je zomervakantie met de Snelle Boekers Voordelen!
Vakantie Barbaste

Algemene informatie over Barbaste

In het hart van het Pays d’Albret, in het zuidwesten van Lot-et-Garonne, verrast het charmante Barbaste met zijn prachtige natuur en historische monumenten. Blikvanger van het dorp is ongetwijfeld de ‘Moulin des Tours’, gebouwd in 1308 en later eigendom van Henri IV van Frankrijk. Dit versterkte gebouw met vier vierkante torens prijkt statig op de rechteroever van de Gélise. Samen met de Romaanse brug bestaande uit tien bogen uit de 12e eeuw vormt het een pittoresk geheel dat jaarlijks vele bezoekers aantrekt. Een boottochtje op de Gélise mag dus zeker niet tijdens uw vakantie ontbreken. Voor wat ontspanning is er het 18-holes golfterrein van Albret, ‘Le Pusocq’, aan de rand van het immense bos van Les Landes.

Het weer in Barbaste Het weer voor
woensdag 13 november 11 °C Bekijk het weeroverzicht
Terug naar boven

Weersverwachting voor Barbaste

3 van 5109 resultaten vakantie naar Barbaste Toon alle resultaten in Barbaste
LAST MINUTE!
2591 TUI-gasten beoordeelden deze accommodatie
8,8
  • Levensgenieters opgelet
  • Van whirlpool tot à la carte
  • Ideaal voor koppels én families
  • 24 uur per dag RIU-service
  • Pal aan breed zandstrand
  • Ook vertrek vanaf Eindhoven
Zo 8 dec 2019 (8 dagen)
Vanaf Amsterdam
All Inclusive
Transfer
825,- per persoon
Bekijk
LAST MINUTE!
2093 TUI-gasten beoordeelden deze accommodatie
8,9
  • Uitstekende prijs-kwaliteit
  • Ruime appartementen en bungalows
  • SMEG koelkast en Nespresso koffie
  • Relax in de hangmat op je terras
  • Duikcursussen voor liefhebbers
  • Smile! Met duurzaamheidslabel
Zo 15 dec 2019 (9 dagen)
Vanaf Amsterdam
Logies
Transfer
Nu 22% goedkoper! dan gemiddeld in Curaçao
850,- per persoon
Bekijk
LAST MINUTE!
1798 TUI-gasten beoordeelden deze accommodatie
8,5
  • Hier proef je Gambia
  • Hotel uit, Senegambia Strip op
  • Met service vanuit het hart
  • In het hart van levendig Kololi
  • Tropische tuin met apen en vogels
  • De zee voor de deur
Vr 29 nov 2019 (8 dagen)
Vanaf Amsterdam
Logies ontbijt
Transfer
516,- per persoon
Bekijk