Snelle Boekers Voordelen!
  • Extra korting
  • Niet aanbetalen
  • TUI Vroegboekgarantie
Vakantie Lacapelle-Marival

Algemene informatie over Lacapelle-Marival

Zachte heuvels, uitgestrekte bossen en groene weiden omringen het historische Lacapelle-Marival. Gelegen tussen de rivieren Lot en Dordogne, is dit het land van Segala, een vruchtbare en rustige streek. Het dorp zelf ontstond rond het 13e-eeuwse kasteel dat je in juli en augustus gratis kunt bezoeken. Het kasteel werd volledig gerestaureerd en staat nu een historisch monument. Dankzij een bewegwijzerd parcours dat je met bordjes van de nodige uitleg voorziet, kun je dit middeleeuwse stadje gemakkelijk op eigen houtje verkennen. De neogothische kerk Notre-Dame-de-l’Assomption bezit enkele mooie glasramen en in de zijbeuken staan tien fraaie kapelletjes. De zandstenen muren van de huizen, bezaaid met stukjes kwarts en de daken met hun specifieke dakpannen geven het dorp een zuiders tintje. In de zomer, naargelang het uur, bezorgt de natuur je een adembenemend schouwspel van wisselende kleuren, van geeloranje tot dieproze.

Het weer in Lacapelle-Marival Het weer voor
zondag 17 november 7 °C Bekijk het weeroverzicht
Terug naar boven

Weersverwachting voor Lacapelle-Marival

Alle resultaten vakantie naar Lacapelle-Marival Toon alle resultaten in Lacapelle-Marival
1 TUI-gast beoordeelde deze accommodatie
8
  • Autovrij vakantiepark
  • Kingsize bungalows
  • De kinderen spelen in het zwembad
  • Vriendjes maken in de speeltuin
  • Wifi
  • Het dorpscentrum op circa 1 km
Za 4 apr 2020 (8 dagen)
Eigen vervoer
Logies
309,- per app./bungalow
Bekijk