TUI.nl maakt gebruik van cookies en vergelijkbare technieken. TUI.nl gebruikt functionele en analytische cookies en verzamelt daarmee informatie over het gebruik van de website om je een optimale gebruikerservaring te bieden. Daarnaast worden door derde partijen tracking cookies geplaatst voor sociale media en om er voor te zorgen dat je voor jou relevante informatie en advertenties te zien krijgt op andere websites. Jouw internetgedrag kan door deze derden worden gevolgd door middel van deze tracking cookies. Door gebruik te blijven maken van deze website of door op accepteer cookies te drukken, ga je hiermee akkoord. Wil je niet alle soorten cookies toestaan? Kies dan voor Instellingen aanpassen. Of bekijk Meer informatie.

Vakantie Lacapelle-Marival

Algemene informatie over Lacapelle-Marival

Zachte heuvels, uitgestrekte bossen en groene weiden omringen het historische Lacapelle-Marival. Gelegen tussen de rivieren Lot en Dordogne, is dit het land van Segala, een vruchtbare en rustige streek. Het dorp zelf ontstond rond het 13e-eeuwse kasteel dat je in juli en augustus gratis kunt bezoeken. Het kasteel werd volledig gerestaureerd en staat nu een historisch monument. Dankzij een bewegwijzerd parcours dat je met bordjes van de nodige uitleg voorziet, kun je dit middeleeuwse stadje gemakkelijk op eigen houtje verkennen. De neogothische kerk Notre-Dame-de-l’Assomption bezit enkele mooie glasramen en in de zijbeuken staan tien fraaie kapelletjes. De zandstenen muren van de huizen, bezaaid met stukjes kwarts en de daken met hun specifieke dakpannen geven het dorp een zuiders tintje. In de zomer, naargelang het uur, bezorgt de natuur je een adembenemend schouwspel van wisselende kleuren, van geeloranje tot dieproze.

Het weer in Lacapelle-Marival Het weer voor
zaterdag 21 september 28 °C Bekijk het weeroverzicht
Terug naar boven

Weersverwachting voor Lacapelle-Marival

Alle resultaten vakantie naar Lacapelle-Marival Toon alle resultaten in Lacapelle-Marival
1 TUI-gast beoordeelde deze accommodatie
8
  • Autovrij vakantiepark
  • Kingsize bungalows
  • De kinderen spelen in het zwembad
  • Vriendjes maken in de speeltuin
  • Wifi
  • Het dorpscentrum op circa 1 km
Wo 25 sep 2019 (8 dagen)
Eigen vervoer
Logies
398,- per app./bungalow
Bekijk