We respecteren jouw privacy

TUI.nl gebruikt verschillende soorten cookies. Naast functionele cookies, die noodzakelijk zijn om onze website te laten functioneren, plaatsen wij analytische cookies om het gebruik en de kwaliteit van onze website te meten. Ook plaatsen wij graag cookies voor een betere gebruikservaring. Deze cookies maken het mogelijk om gepersonaliseerde en relevante aanbiedingen te tonen, social media koppelingen te maken en maken het derden mogelijk om jouw internetgedrag te volgen en daarop afgestemde advertenties te tonen (zogenaamde tracking cookies). Door op “Akkoord” te klikken geef je toestemming voor het plaatsen van alle hiervoor omschreven cookies. Indien je kiest voor “Weigeren” plaatsen wij enkel functionele en analytische cookies.

Hier kun je nu naar toe met het vliegtuig of de auto. Nu tot 100,- extra korting!
Vakantie Lacapelle-Marival

Algemene informatie over Lacapelle-Marival

Zachte heuvels, uitgestrekte bossen en groene weiden omringen het historische Lacapelle-Marival. Gelegen tussen de rivieren Lot en Dordogne, is dit het land van Segala, een vruchtbare en rustige streek. Het dorp zelf ontstond rond het 13e-eeuwse kasteel dat je in juli en augustus gratis kunt bezoeken. Het kasteel werd volledig gerestaureerd en staat nu een historisch monument. Dankzij een bewegwijzerd parcours dat je met bordjes van de nodige uitleg voorziet, kun je dit middeleeuwse stadje gemakkelijk op eigen houtje verkennen. De neogothische kerk Notre-Dame-de-l’Assomption bezit enkele mooie glasramen en in de zijbeuken staan tien fraaie kapelletjes. De zandstenen muren van de huizen, bezaaid met stukjes kwarts en de daken met hun specifieke dakpannen geven het dorp een zuiders tintje. In de zomer, naargelang het uur, bezorgt de natuur je een adembenemend schouwspel van wisselende kleuren, van geeloranje tot dieproze.

Het weer in Lacapelle-Marival Het weer voor
woensdag 23 juni 21 °C Bekijk het weeroverzicht
Terug naar boven

Weersverwachting voor Lacapelle-Marival

Alle resultaten vakantie naar Lacapelle-Marival Toon alle resultaten in Lacapelle-Marival
Za 11 sep 2021 (8 dagen)
Eigen vervoer
Logies
332,- per app./bungalow
Bekijk