- telefoon, gratis safe en tv
- badkamer met bad, haardroger en toilet
- balkon
Hotel Olympia is gelegen in het centrum van Selva in het Italiaanse Val Gardena. Dit typische in Tiroolse stijl gebouwde hotel heeft een ideale ligging met skipistes, -scholen, -verhuurders en liften allemaal op loofafstand. Selva is een waar paradijs voor wintersporters en kent vele pistes, langlaufloipes, rodelbanen en heeft zelfs een ijsbaan. Het vriendelijke personeel doet er alles aan dat je verblijf naar wens is. Geniet van de dagen op de zonnige pistes van Val Gardena.
Totale skipiste (175 km)
blauwe piste 52 km
rode piste 105 km
zwarte piste 18 km
liften (62)
10 gondelliften
2 cabineliften
29 stoeltjesliften
21 sleepliften
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Prima basic hotel op een perfecte locatie t.o.v. de liften en apres ski.
Geen overbodige luxe maar prima kamer/bed/douche en lekker (eenvoudig) ontbijt en dinner.
goed hotel cent. gelegen 200 m van de cabine lift
Lees meerEe iets ouderwets hotel maar net zeer attent personeel. Fijne kamers maar wel erg vol met meubels. Ligging perfect
Gemoedelijk hotel met enige terugkerende gasten. Fijne bediening met persoonlijke benadering en interesse. In de basis alles aanwezig.
Lees meer