Struinen door bossen en stuifduinen tijdens de Kerst. Het gemoedelijke Brabant is ons uitgangspunt voor dit gezellige wandelweekend tijdens de Kerst. In uitgestrekte landelijke gebieden liggen in de bossen oude dorpjes verscholen, afgewisseld door boerderijen met uitgestrekte weidevelden. Neem Natuurpark de Loonse- en Drunense Duinen. Een uniek stuk natuurgebied in Nederland waar we in alle rust heerlijke wandelingen kunnen maken door uitgestrekt gebied. De omgeving van Hotel de Guldenberg sluit aan op tal van wandelpaden en uitgezette routes en is dan ook een geweldige locatie voor sportieve natuurliefhebbers. Feestelijke maaltijden maken deze kerstreis helemaal compleet. Het hotel is niet ver verwijderd van Den Bosch en is geliefd vanwege haar inspirerende, rustgevende omgeving en hoogwaardige service.
Je reist vandaag op eigen gelegenheid (per auto of evt. per openbaar vervoer) naar het heerlijk in de bossen gelegen Guldenberg Hotel bij Helvoirt. Graag ontvangen we je vanaf 12.00 uur in hotel, waar de reisleiding dan al aanwezig zal zijn. De kamers zijn beschikbaar vanaf 15.00, de bagage kan zolang in de gaderobe worden geplaatst. Er kan op eigen gelegenheid en kosten geluncht worden. Circa 13.00 uur trekken we onze wandelschoenen aan en maken we een eerste korte wandeling door de bosrijke en landelijke omgeving van het hotel. De route gaat deels over onverharde wegen en een stukje over het fietspad. Vanavond zullen we gezamenlijk dineren (inbegrepen) in het hotel restaurant.
Na het ontbijt trekken we er lekker op uit! Vanuit het hotel maken we een werkelijk schitterende (en vanwege de zandachtige ondergrond waarop we soms lopen een enigszins pittige) wandeling van 20 kilometer door bossen, langs weilanden en over het stuifzandgebied van de bekende Loonse- en Drunense duinen. De tocht voert je over onverharde paden langs zeer lang geleden gevormde landschappen. We ervaren volop natuur, stilte en rust tijdens deze mooie wandeling. Natuurlijk maken we onderweg tijd voor een koffiestop én lunchstop. Onze reisleider kent de gezelligste plekjes! Wanneer we na de middag in ons hotel terugkeren, heb je tijd om van de faciliteiten van het hotel te genieten. Wellicht wil je lekker ontspannen in de sauna of wil je liever nog even keuvelen met uw medereisgenoten? In de sfeervol ingerichte lounge kunnen we eventueel samenzijn onder het genot van een hapje en drankje, bij de open haard, de bar of de leestafel. Of daag je je reisgenoten liever uit voor een partijtje biljart of darts? Ook deze avond schuiven we met z'n allen aan tafel om van ons diner (inbegrepen) te genieten dat in het restaurant wordt geserveerd.
Deze eerste kerstdag doen we het lekker rustig aan. Om 12.00 uur schuiven we in ons hotel gezellig samen aan tafel voor de lunch, die vandaag is inbegrepen. Voor wie wil maken we 's middags nog een korte wandeling door de bosrijke omgeving van het hotel. Ook is het goed toeven in de lounge van het hotel. Neem een lekker kopje koffie bij het knisperende haardvuur en speel gezellig een spelletje, een potje dart of biljart. Het kan allemaal! Vanavond genieten we van een 5-gangen kerstdiner of kerstbuffet.