- airco, verwarming, telefoon, gratis WiFi, tv en kluisje (tegen betaling)
- badkamer met bad, föhn en toilet
- woon-/slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden en 1 eenpersoonssofabed
- balkon met zitje
Sol Lanzarote heeft een prachtige ligging direct aan het heerlijke zandstrand van Matagorda. De rustige ligging en het vele entertainment voor jong en oud maken deze accommodatie al jaren geliefd bij onze gasten. De animatie vermaakt de kinderen terwijl de ouders lekker ontspannen rond de zwembaden of op het strand. Je slaapt in frisse, lichte kamers. En met je verblijf op basis van All Inclusive verdwijnen je zorgen als sneeuw voor de zon. Fijne vakantie!
ontbijt (07:30-10:30 uur), lunch (13:30-15:30 uur), snacks (10:30-13:30 uur en 15:30-18:00 uur), diner in buffetvorm (18:30-21:30 uur)
koffie en thee, mineraalwater, frisdranken, bier, wijn en lokale alcoholische drankjes (10:30-23:30 uur)
fitness, aerobics, tafeltennis, watersport, aquagym en aquadance, overdag activiteitenprogramma
ontbijt (07:30-10:30 uur), lunch (13:30-15:30 uur), snacks (10:30-13:30 uur en 15:30-18:00 uur), diner in buffetvorm (18:30-21:30 uur)
koffie en thee, mineraalwater, frisdranken, bier, wijn en lokale alcoholische drankjes (10:30-23:30 uur)
fitness, aerobics, tafeltennis, watersport, aquagym en aquadance, overdag activiteitenprogramma
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Met een vakantie op een van de Canarische eilanden overwin je de herfstdip heel eenvoudig. Is ons geval Lanzarote met als hotel Sol Lanzarote. Goed hotel met vriendelijk personeel
Lees meerprima vakantie voor een paar dagen zon en lekker eten.
Lees meerAccomodatie zeer gedateerd, wel mooie ruime 2-kamer appartement maar helaas sanitair geschilderd waar na week alle roest overal doorheen kwam.
Slaapkamer keurig maar jammer dat ze heel laat pas kwamen schoonmaken.
Helaas waren er overal ongedierte (kleine vliegjes) wat niet zo fris was.
Prima hotel. Wel weer stoelen die door Engelsen aan het zwembad werden geclaimd. Het ontbijt was prima. Ook fijn dat je buiten kan zitten. Voor het avondeten zijn er genoeg fijne restaurants. De afstand tot het centrum van Puerto del Carmen was te ver om te lopen. Voor 10 euro per dag kon je een fiets huren. De huur van de auto is niet duur. 33 euro per dag.
Lees meerHet hotel was goed en van alle gemakken voorzien. Ik heb pas laat kunnen boeken, waardoor er niet zoveel keus meer was. Het was voor nu prima, maar ik had et zelf anders niet uitgekozen. Het is te massaal en entertainment. Dat hoeft van mij niet.
Lees meer