- airco, telefoon, gratis wifi, tv en kluisje (tegen betaling)
- koelkast en koffie- & theezetfaciliteiten
- badkamer met douche, haardroger, badjas, badslippers en toilet
- kamer met 1 tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden
- balkon of terras met zitje
SCHERP GEPRIJSD Hotel Blue Lagoon Resort in Lambi nabij Kos-stad heeft alles voor een topvakantie. Met het hele gezin óf lekker met z'n tweeën. Families slapen in ruime suites met genoeg plek voor iedereen. Zoek je rust als stel? Het Adults Only gedeelte is jouw plek. Het complex heeft mooi aangelegde zwembaden en een waterpark waar jong en oud zich vermaakt. Overdag speel je beachvolleybal op het strand of doe je mee met een fanatieke les aerobics. 's Avonds geniet je van een show in het amfitheater. En vanaf 2026 opent de splinternieuwe kidsclub. En het eten? Van traditioneel Grieks tot verrassend Aziatisch. Je proeft er elke dag iets nieuws. Maar bovenal geniet je bij Blue Lagoon Resort dagelijks van een uitstekende service. Een topvakantie gegarandeerd.
2 snelle glijbanen, 2 tube glijbanen, 1 lazy river, 1 kids waterspuitpark, 3 kids miniglijbanenparken
Puntenverdeling SplashFactorTijdens jouw familievakantie wil je weten waar je aan toe bent. Alle glijbanen en waterattracties krijgen punten waarmee de SplashFactor wordt berekend. Hierdoor wordt kiezen eenvoudig. Alle SPLASHWORLD hotels hebben een SplashFactor 8, 9 of 10 en staan dus voor gegarandeerd waterplezier! Bij elke accommodatie staat bij de SplashFactor aangegeven over welke glijbanen en waterattracties het hotel beschikt.
| Punten | Splashfactor |
|---|---|
| 10 - 14 punten = | 4 |
| 15 - 19 punten = | 5 |
| 20 - 24 punten = | 6 |
| 25 - 29 punten = | 7 |
| 30 - 35 punten = | 8 |
| 36 - 40 punten = | 9 |
| > 40 punten = | 10 |
Kronkelglijbaan 1 punt
Kids waterspuitpark 5 punten
Golfslagbad 5 punten
Snelle glijbaan 2 punten
Kids miniglijbanenpark 5 punten
Lazy river 5 punten
Multi-glijbaan 3 punten
Sidewinder 5 punten
Bowl 5 punten
Tube glijbaan 4 punten
Masterblaster 5 punten
Boemerang 5 punten
"Een resort met alles erop en eraan, alles is top!" Meer van onze gasten
ontbijt (07:00-10:00 uur), laat ontbijt mogelijk (10:00-11:00 uur), lunch (12:00-14:30 uur), high tea (16:00-17:30 uur), snacks (12:00-15:00 uur), diner in buffetvorm (18:30-21:30 uur), à-la-cartediner mogelijk (18:30-21:30 uur, reserveren verplicht), ijsjes (10:00-17:00 uur), midnight snacks (22:00-00:00 uur), late lunch (14:30-16:00 uur), laat diner (22:30-00:00 uur), crepes (10:00-18:00 uur)
koffie en thee, frisdranken, bier, wijn, lokale alcoholische drankjes en alcoholische cocktails (10:00-00:00 uur)
tennisbaan (verlichting beschikbaar), volleybal, beachvolleybal, basketbal, fitness, aerobics, minigolf, tafeltennis, tafelvoetbal, jeu de boules, mini soccer 5x5, animatie overdag, shows, livemuziek
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Het Blue Lagoon Resort op Kos biedt gasten een uitgebreid vakantie-ervaring met meerdere zwembaden, restaurants en faciliteiten. Gasten waarderen het vriendelijke personeel, de verzorgde tuinen en de ruime kamers die dagelijks worden schoongemaakt. Het resort beschikt over een groot hoofdzwembad, een aquapark en een adults-only gedeelte. De all-inclusive formule omvat gevarieerd eten in buffetrestaurants en reserveerbare themarestaurants. Het animatieteam verzorgt professionele shows. De ligging nabij Kos-stad en het strand is gunstig. Aandachtspunten zijn de temperatuur van het eten, beperkte variatie na langere verblijven en de grootte van het resort waardoor soms langere loopafstanden ontstaan.
Net terug van een heerlijke week vakantie. Blue lagoon resort was voor ons een aangename verassing. Het is een groot resort maar dit voel je niet wanneer je hier verblijft. Het resort is in nette staat en goed verzorgd. Er is genoeg personeel om de capaciteit van het hotel aan te kunnen. Iedere ochtend werden we vrolijk gedag gezegd door voorbij fietsend personeel.
Het eten is goed ver...
Dit was mijn eerste vakantie met mijn zoon en ik was voornamelijk opzoek naar ontspanning en vermaak. Dat kwamen we hier zeker niet tekort. Het personeel in het resort was ontzettend vriendelijk en werkte keihard. Het eten was niet van topkwaliteit, maar helemaal prima en meer dan genoeg keuze. Alleen fris drinken was beperkt, zeker voor een kind dat niet van prikdrinken houdt. Het enige wat echt ...
Goede accommodatie. Wij waren met 3 stellen. We zaten wel heel ver uit elkaar omdat het een groot park was. Terwijl we wel samen geboekt hadden. Dus dat was erg jammer. Je wordt dan ook heel de tijd aan het lijntje gehouden. Ze zeggen telkens morgen gaan we het proberen te regelen. Uiteindelijk konden ze het niet veranderen. Eten was oké. Genoeg keus, maar kwaliteit een 7.
Heerlijk hotel. Goed eten. Vriendelijk personeel. Geweldig voor kinderen. Housekeeping, handdoeken service en mini disco vielen erg tegen.
Prachtig mooie accommodatie.Ligt in heel mooie tuinen die heel goed onderhouden worden. Heel schoon ook. Leuke gezellige hoekjes met zwembaden en horeca gelegenheden. Heel vriendelijk personeel. Enige minpunt vonden wij toch het eten: zeker niet slecht en zeker voldoende, maar niet echt veel variatie. Meer 3 of 4 sterren. Zeker geen 5 sterren. Verder zeker wel 5 sterren waard.