We respecteren jouw privacy

TUI.nl gebruikt verschillende soorten cookies. Naast functionele cookies, die noodzakelijk zijn om onze website te laten functioneren, plaatsen wij analytische cookies om het gebruik en de kwaliteit van onze website te meten. Ook plaatsen wij graag cookies voor een betere gebruikservaring. Deze cookies maken het mogelijk om gepersonaliseerde en relevante aanbiedingen te tonen, social media koppelingen te maken en maken het derden mogelijk om jouw internetgedrag te volgen en daarop afgestemde advertenties te tonen (zogenaamde tracking cookies). Door op “Akkoord” te klikken geef je toestemming voor het plaatsen van alle hiervoor omschreven cookies. Indien je kiest voor “Weigeren” plaatsen wij enkel functionele en analytische cookies.

Boek nu je vakantie voor de winter met tot wel 100,- extra korting p.p.

Last minute Lot

Tijdens een Last Minute Lot hoef je je niet te vervelen. In dit fraaie vakantiegebied in Zuidwest-Frankrijk vind je prachtige druipsteengrotten, bijzondere bedevaartplaatsen en een adembenemende natuur. Ga terug in de tijd tijdens een autovakantie in Lot en bezoek een van de vele burchten die dit gebied rijk is. Of geniet simpelweg van een goed glas rode wijn op het terras van je eigen chalet met panoramisch uitzicht.

Terug naar de Middeleeuwen in Rocamadour

Het Franse Lot ligt in de regio Midi-Pyrénées en bestaat uit een groen heuvelachtig landschap, uitgestrekte zonnebloemvelden en de prachtige rivier de Lot. Dit authentieke stukje Frankrijk is een paradijs voor de natuurliefhebber, maar ook culturele bezienswaardigheden zijn er genoeg te vinden. Op slechts 30 kilometer afstand van het 4 sterren vakantiepark in Lot ligt Rocamadour. Deze middeleeuwse stad is na Lourdes de meest bezochte bedevaartsplaats van Frankrijk. Het bijzondere Rocamadour is gebouwd op een rots boven de rivier Alzou en bestaat uit sprookjesachtige kerken, middeleeuwse gebouwen en een prachtig landschap. Vanuit de binnenstad loopt een slingerend paadje naar de burcht boven op de rots, waar je kunt genieten van een panoramisch uitzicht tijdens een Last Minute in Lot.

Op autovakantie naar Lot

Liever een dagje relaxen tijdens een Last Minute Lot? In het schitterende vakantiepark van TUI kun je een duik nemen in een van 8 buitenbaden. Of sla een balletje op de 18 holes golfbaan. 's Avonds geniet je van een goede maaltijd in het restaurant van het park of kook je zelf in de compleet uitgeruste keuken van het chalet. Tijdens een autovakantie Lot kan een bezoek aan de Grot van Pech Merle niet overgeslagen worden. Naast bijzondere druipsteenformaties zijn er ook prehistorische tekeningen te vinden in deze fraaie grot.

Bekijk alle Last Minutes Lot (2)