TUI.nl maakt gebruik van cookies en vergelijkbare technieken. TUI.nl gebruikt functionele en analytische cookies en verzamelt daarmee informatie over het gebruik van de website om je een optimale gebruikerservaring te bieden. Daarnaast worden door derde partijen tracking cookies geplaatst voor sociale media en om er voor te zorgen dat je voor jou relevante informatie en advertenties te zien krijgt op andere websites. Jouw internetgedrag kan door deze derden worden gevolgd door middel van deze tracking cookies. Door gebruik te blijven maken van deze website of door op accepteer cookies te drukken, ga je hiermee akkoord. Wil je niet alle soorten cookies toestaan? Kies dan voor Instellingen aanpassen. Of bekijk Meer informatie.

Lot

Last Minute Lot

  1. Last Minute
  2. Frankrijk
  3. Lot

Tijdens een Last Minute Lot hoef je je niet te vervelen. In dit fraaie vakantiegebied in Zuidwest-Frankrijk vind je prachtige druipsteengrotten, bijzondere bedevaartplaatsen en een adembenemende natuur. Ga terug in de tijd tijdens een autovakantie in Lot en bezoek een van de vele burchten die dit gebied rijk is. Of geniet simpelweg van een goed glas rode wijn op het terras van je eigen chalet met panoramisch uitzicht.

Terug naar de Middeleeuwen in Rocamadour

Het Franse Lot ligt in de regio Midi-Pyrénées en bestaat uit een groen heuvelachtig landschap, uitgestrekte zonnebloemvelden en de prachtige rivier de Lot. Dit authentieke stukje Frankrijk is een paradijs voor de natuurliefhebber, maar ook culturele bezienswaardigheden zijn er genoeg te vinden. Op slechts 30 kilometer afstand van het 4 sterren vakantiepark in Lot ligt Rocamadour. Deze middeleeuwse stad is na Lourdes de meest bezochte bedevaartsplaats van Frankrijk. Het bijzondere Rocamadour is gebouwd op een rots boven de rivier Alzou en bestaat uit sprookjesachtige kerken, middeleeuwse gebouwen en een prachtig landschap. Vanuit de binnenstad loopt een slingerend paadje naar de burcht boven op de rots, waar je kunt genieten van een panoramisch uitzicht tijdens een Last Minute in Lot.

Op autovakantie naar Lot

Liever een dagje relaxen tijdens een Last Minute Lot? In het schitterende vakantiepark van TUI kun je een duik nemen in een van 8 buitenbaden. Of sla een balletje op de 18 holes golfbaan. 's Avonds geniet je van een goede maaltijd in het restaurant van het park of kook je zelf in de compleet uitgeruste keuken van het chalet. Tijdens een autovakantie Lot kan een bezoek aan de Grot van Pech Merle niet overgeslagen worden. Naast bijzondere druipsteenformaties zijn er ook prehistorische tekeningen te vinden in deze fraaie grot.

Bekijk alle Last Minutes Lot (8)