Wandel door het bos naar een waterval voor een verfrissende duik. Zoek een dorpsplein met fantastisch vergezicht en geniet onder de bomen met de locals van een heerlijke lome lunch. Bezoek de oude Kloosters van Meteora, hangend boven steile afgronden of ga raften en geniet tussen de rapids door van het natuurschoon. Tijdens deze fly drive bepaal je zelf wat je doet. Een reis waarbij je veel beleeft maar ook geniet van het strandleven. Snorkelen, varen in een bootje, surfen, wandelen of gewoon lekker een dag naar het strand. Raften, mountainbiken of paardrijden doe je in het Zagoria gebied. De Vikos kloof uitwandelen is ook een mooie uitdaging. Geef en beleef alles, de laatste paar dagen kun je relaxen. Leg je handdoek op je ligbed en swipe langs je foto's. Uitzicht? Een waanzinnig strand en een heldere zee. Kun je alles nog even herbeleven. Wát een reis.
Een huurauto van de laagste categorie is inbegrepen bij deze reis. Een upgrade is mogelijk tijdens het boeken.
Bij aankomst haal je je huurauto bij het vliegveld op. Daar breng je 'm vlak voor vertrek ook weer terug. Zo heb je de hele vakantie alle vrijheid om te gaan en staan waar je wil.
En hadden we al gezegd dat onze huurauto's All Inclusive zijn? Dat betekent:
Inclusief
huurauto
Deze fly-drive is te boeken als 12 of 13 daagse reis. Als je de 13 daagse reis boekt verblijf je 1 nacht langer in Ioannina.
Vandaag begint je avontuur. Je vliegt van Amsterdam naar Preveza. Welkom in Griekenland. De huurauto staat voor je klaar. De eerste overnachtingen zijn op Lefkas. Een goede plek om het eiland te ontdekken.
hotelinformatie: Overnachting in Christina Studios*** of Hotel Porto Ligia in Ligia of Hotel Odeon*** in Vassiliki
Tijd om Lefkas te verkennen. Bezoek het bekende strand aan de westkust van Lefkas; Porto Katsiki. Hier ben je verzekerd van de mooiste selfies. Porto Katsiki ligt in het zuiden. Rij je deze kant op dan leent surfersparadijs Vasiliki zich goed voor een koffiestop. Vanaf het terras hier is altijd wel wat te zien. Ook de stranden in het noorden aan de westkust zijn een bezoek waard. Neem de tijd voor een mooie zonsondergang vanaf het uitzichtpunt bij Agios Nikitas en Pefkoulia Beach. Daarna rij je via de hoofdstad van het eiland; Lefkas-stad, waar je heerlijk kunt eten op het centrale plein. In Nidri koop je leuke souvenirs. Ook leuk; huur een 15pk motorbootje! Snorkels mee, zonnebrand, een fles wijn, brood, olijfolie en olijven en picknicken maar op dat verlaten strand.
verzorging: Logies ontbijt
hotelinformatie: Overnachting in Christina Studios*** of Hotel Porto Ligia in Ligia of Hotel Odeon*** in Vassiliki
Onze ervaring met onze rondreis is heel goed. De hotels waren goed, goede kamers, alleen de badkamers kon in sommige hotels wel beter.
Hadden auto gehuurd, advies is wel om een hogere categorie auto te huren voor in de bergen.
In het algemeen goed met zoals is ingevuld verschillende ontvangsten in hotels. Bedden heel goed.
De hotels waren prima en schoon. Ontbijt eenvoudig maar goed.
De mensen van de hotels waren vriendelijk en behulpzaam.
Fly en drive zéér goed meegevallen
Ik zou deze rondreis zeker aanbevelen, maar dan om het zelfstandig te boeken en te reizen, buiten TUI om. De locaties waren geweldig en de accomodaties ook. Er waren heel leuke dingen te doen, de omgeving was overal prachtig en de hoteleigenaars ontzettend aardig en behulpzaam. Ook de huurauto was top. Maar de service van TUI was ronduit slecht. Onze reisvolgorde was door elkaar gegooid, zonder di...