Namasté. Tijdens deze rondreis maak je kennis met de rijke cultuur en geschiedenis van Noord-India. Bezoek de drukke hoofdstad Delhi, de blauwe stad Jodhpur en het romantische Udaipur. Bewonder indrukwekkende paleizen en forten en dwaal door kleurrijke bazaars. Het hoogtepunt van de reis is een bezoek aan de Taj Mahal bij zonsopkomst. Een indrukwekkend, in wit marmer gekleed, mausoleum. Het behoort met recht tot een van de zeven moderne wereldwonderen. Laat je elke dag verrassen door de vele tempels en andere bezienswaardigheden die het land rijk is.
Je rondreis staat op het punt van beginnen. Vandaag vlieg je vanuit Amsterdam naar Delhi waar je na een nachtvlucht aankomt op de luchthaven. Bij aankomst krijg je een traditionele Rudraksha armband, een traditioneel sieraad uit het hindoeïsme en boeddhisme. Met een transfer word je naar je hotel gebracht waar je gelijk kunt inchecken. Kom kort tot rust voordat je aan je dag begint. Na het ontbijt vertrek je naar de stad Delhi en bezoek je de indrukwekkende Jama Moskee. Deze moskee is gebouwd in 1650 en dit is de grootste moskee in India. Hierna brengt een lokale fietstaxi je naar een bazaar. Ontdek de vele specerijen die het land rijk is. Ook maak je een korte stop bij het Rode Fort, gemaakt van rood zandsteen. Later op de dag rijd je door de wijk Lutyens en zie je Rashtrapati Bhawan. Dit is de indrukwekkende residentie van de president van India. Ook rijd je langs de imposante India Gate. Een oorlogsmonument ter herdenking van Indiase soldaten die in de eerste wereldoorlog gevochten hebben. Deze 42 meter hoge boog valt niet te missen. Aan het eind van de middag bezoek je de Qutab Minar. Deze toren is met 72,5 meter de hoogste stenen toren van India en dus zeker het bezoeken waard.
reisduur 6.0 uur
Na het ontbijt maak je jezelf klaar voor de volgende stop, Mandawa. In de middag ontdek je het leven in deze regio. Vroeger vond je hier vele Caravanserais. Dit zijn herbergen waar kooplieden veilig konden overnachten op hun route waar goederen en cultuur uitgewisseld werden. Je verblijft de komende nacht in Mandawa.
verzorging: Logies ontbijt
hotelinformatie: Overnachting in Hotel Shahi Palace***
reisduur 5.0 uur
Na het ontbijt rijd je richting Pushkar. Wist je dat deze stad door Hindoes als heilige stad beschouwd wordt? In deze stad staat de Lord Brahma tempel. Dit is een van de weinige hindoeïstische tempels die gewijd is aan de god van de schepping. Ook bezoek je het heilige meer van Pushkar. Hier bekijk je een Puja ceremonie, een offer van bloemen of fruit naar een god. Een unieke ervaring om nooit te vergeten.
verzorging: Logies ontbijt
hotelinformatie: Overnachting in Dear Masuda Resort**** in Pushkar