KASSAKORTING Je koffers pakken en je droom nareizen. Velen willen dit, maar weinig durven het echt. Bij 'Het Franse Pad' zijn 6 eigenaren aangesloten die afgereisd zijn naar Le Berry en de Bourbonnais, het groene hart van Frankrijk. Hier hebben zij bijzondere boerderijen omgetoverd tot sfeervolle gîtes en chambres d'hôtes. De fietsmogelijkheden in dit gebied zijn eindeloos. Het Franse Pad bezit tientallen zelfgemaakte routes, die de accommodaties onderling met elkaar verbinden. Door de ongerepte, Franse natuur fiets je van de ene naar de andere accommodatie, waar je hartelijk ontvangen en met persoonlijke aandacht ontvangen wordt door de Nederlandse eigenaren.
Op eigen gelegenheid reis je af naar Domaine La Bohème waar je vanaf 16.00 uur gastvrij door Helen en Willem wordt ontvangen met een welkomstdrankje. Later op de avond wordt er gezamenlijk gegeten. De kamers en studio's bieden een rustige start van de week en liggen in een landelijke omgeving.
Vandaag de eerste etappe van je fietsvakantie. De eerste fietsdag gaat door rustige landelijke gebieden met kleine dorpen, beekjes en licht glooiende wegen. De route voert langs diverse landschapselementen, zoals kerken, oude gebouwen en open velden. Bij jullie overnachtingsadres Les Fruits du Passau word je verwelkomd door Ineke en Roel. De bagage staat al klaar en voor het diner wordt gezorgd. ________________________________________
Vanaf Les Fruits du Passau fiets je verder door afwisselende dorpen en landelijke gebieden. Je rijdt over rustige weggetjes, door kleine gehuchten en geniet van enkele mooie uitzichtpunten. De dag eindigt in Saint-Priest-la-Marche, waar je overnacht in Gîte Puur Berry. Hier geniet je 's avonds weer van een heerlijke maaltijd.
Het was fantastisch geregeld door de deelneemende B&B 's
Goede locaties, goed ontbijt en lunch en heerlijke dinners. Het was gewoon een geweldige vakantie mede dankzij de lieve mensen en hun goede zorgen voor hun gasten.
Super gastvrije, zorgzame en attente gastheren en gastvrouwen waarvoor geen moeite te veel was.
Indien nodig konden de routes die goed te doen waren, vanwege het weer of zwaarte bv. worden aangepast. Daarnaast was het elke dag weer een verrassing wat je aan het eind van je route aan zou treffen. Prima concept!!
We hebben op 5 verschillende locaties gelogeerd. Op 1 na allemaal top.
Alleen jammer dat er in de omgeving tijdens de fietstocht geen terrasjes of restaurantjes zijn. We kregen wel voldoende eten en drinken mee voor onderweg. Maar toch jammer.
De fietsvakantie langs het Franse Pad was heel mooi. Voor oudere mensen aan te bevelen een lichte fiets met ondersteuning.
Prima service op de b&b’s onderweg, alle beheerders goed gemotiveerd, vriendelijk en behulpzaam, chapeau!