- airco, telefoon, gratis wifi, tv, gratis kluisje en minibar (tegen betaling)
- badkamer met bad of douche, haardroger, make-up spiegel en toilet
- kamer met 1 tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden
Buongiorno! Na heerlijk geslapen te hebben kijk je uit het raam en kijk je uit over de iconische gondels van Venetië. Onder het genot van een 'cappucino con amore' loop je de hoek om en ben je al op Piazza San Marco. Nu je er toch bent, breng je een bezoek aan de San Marco Basiliek. Het dogepaleis, Canal Grande en de Rialtobrug kun je ook van je lijstje afvinken. Het dwalen door de smalle maar gezellige straatjes is al een hele belevenis op zich. Terug in je hotel rust je heerlijk uit en maak je plannen voor de volgende dag. Neem je morgen de boot naar Murano of Burano?
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Het bed was goed, er waren geen overgordijnen alleen glas gordijnen, het bad had roestige randen, de badkamer deur had achterstallige onderhoud, verder was het verblijf goed
Lees meerTop plek
Lees meerZeer vriendelijk en behulpzaam.
Lees meerMooie locatie, heel centraal, prachtig om de gondels uit het raam te zien en de bedrijvigheid. Goed ontbijt. Goede verzorging van de schoonmaak van de kamers. Goede staf.
Lees meerHotel was gedateerd, maar schoon en op perfecte locatie.
Lees meer