Wees er snel bij! Voor je het weet is deze Italië-aanbieding uitverkocht!
Toon als
Dit is het pure genieten
Alpine Spa Resort Sonnenberg hotel ligt hoog in de zonnige bergen. Dit voelt als thuiskomen! De familie Fischnaller staat voor je klaar om je de hele vakantie te verwennen. Geniet vanaf je balkon van het adembenemend uitzicht! Of zoef over de besneeuwde bergtoppen naar beneden. Eenmaal terug van de piste kun je lekker bijkomen in de vernieuwde wellness. Met een lesje Strech & Relax ben je morgen weer helemaal klaar voor een nieuwe dag op de piste. Het restaurant is gespecialiseerd in verschillende keukens waaronder de traditionele italiaanse keuken. Zij zorgen ervoor dat je optimaal geniet van jouw verblijf. Een ding staat vast: 'dit is het pure genieten'.
Gratis wifi in openbare ruimte
Gratis wifi op de kamer
Receptie
Inchecken: 15:00 tot 20:30 uur, uitchecken: 07:00 tot 10:30 uur
Bagageruimte
Overdekte privé parkeerplaats
Tegen betaling
Oplaadpunt elektrische auto's
Restaurant
Bar
Buitenbad: verwarmd
2 binnenbaden: verwarmd
Badhanddoeken en ligbedden
Biosauna
Finse sauna
Ijsbronnen
Jacuzzi (buiten)
Neveldouches
Opgietingen
Sap- en thee bar
Sauna
Spa
Stoombad
Waterbedden
Tegen betaling
Massage
Schoonheidssalon
Aerobics
Fitnessfaciliteiten
Meditatie
Pilates
Tafeltennis
Tafelvoetbal
Yoga
Babybedje
Kinderstoel
Speelruimte zonder toezicht
Speeltuin
Familievriendelijk Gitschberg Jochtal • 'Zwergele' Winterwereld in Maranza met 3 transportbanden, een tubingbaan, glijbanen, schommels en diverse didactische hulpmiddelen om het skiën spelenderwijs te kunnen leren.
• 'Kinderwereld' bij het dalstation van de Nesselbahn met een transportband, diverse kleine oefenterreinen en verschillende speelmogelijkheden.
• 'De Bambino Club in Vals' hier leren de kinderen spelenderwijs skiën, met een speelterrein incl. animatie in combinatie met eerste stappen op de ski's. Het Kinderland is een afgebakend terrein, dat beschikt over 4 'tovertapijten' (transportbanden) met een totale lengte van 160 meter, de Bambino-Express (snowmobil met aanhanger), een Bambino-tent, een tubingbaan, een bunging-tunnel en vele hulpmiddelen.
• Weekprogramma via VVV (deels tegen betaling) met o.a. fakkelwandelingen, skitour en rodelen.
Je verblijft in een accommodatie met onafhankelijk duurzaamheidslabel
Je steunt de lokale economie en gemeenschap via de TUI Care Foundation
Je investeert in projecten met als doel het versnellen van het behalen van onze duurzaamheidsdoelen zoals benoemd in onze duurzaamheidsagenda, denk hierbij aan hernieuwbare energie en nieuwe generatie mobiliteit
Officiële classificatie: 4.5 ster
Onze classificatie: 4.5 ster
Totaal aantal kamers/ appartementen: 35
Het hoofdgebouw heeft 3 verdiepingen inclusief begane grond en 2 liften
Halfpension
Ontbijtbuffet
5-gangen diner met deels keuze menu incl. saladebuffet
Alle kosten hebben betrekking op de accommodatie en zijn ter plaatse te betalen tenzij anders vermeld
Het is onbekend of deze reis/accommodatie in het algemeen geschikt is voor personen met beperkte mobiliteit. Of deze reis/accommodatie voldoet aan jouw specifieke behoeften, hangt af van je persoonlijke situatie. Neem hiervoor contact met ons op, zodat wij kunnen nagaan in hoeverre deze reis/accommodatie voldoet aan jouw behoeften.
Er verschillende thema avonden zoals de Tiroler, Italiaans en gala avond
Kerst- en oudejaarsdiner
Salades en soepen met brood van 13:00 t/m 17:00
Verplicht
Toeristenbelasting ca. € 3,50 per nacht per persoon (vanaf 14 jaar, ter plaatse te betalen)
Deze verplichte kosten maken geen onderdeel uit van het bedrag dat je aan TUI betaalt en moeten op de bestemming worden voldaan. Als er verplichte kosten zijn voor gas, water, elektriciteit en/of verwarming, zijn deze niet in de reissom opgenomen. Deze kosten zijn afhankelijk van het verbruik in de accommodatie en zijn daarom vooraf niet in te schatten.
Niet verplicht
Honden toegestaan (op aanvraag), € 35,00 per hond per dag, maar niet in het restaurant, bij het zwembad en op het strand
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
bergzicht
ca. 27 m² (kan verschillen per kamer), houten vloer, airco, verwarming, telefoon, gratis wifi, tv, gratis kluisje en minibar (tegen betaling)
badkamer met douche, haardroger, make-up spiegel, badjas en toilet
slaapkamer met 1 tweepersoonsbed en 1 tweepersoonssofabed
balkon met zitje
Foto (37)
Beoordelingen (TUI-gasten)
10
1 TUI klantbeoordeling
Waardering
Uitstekend1
Heel goed0
Gemiddeld0
Matig0
Vreselijk0
Scores
Het hotel10
Jouw totale vakantie10
Eten en drinken10
Hygiëne10
Personeel en service10
100% van de TUI-gasten raadt deze accommodatie aan