Bij Aminess Style Camping Atea Resort in Njivice komen alle vakantiegangers aan hun trekken. Zoek je een plek voor een onvergetelijke familievakantie? Of een plek gevuld met zon en ontspanning? Het maakt niet uit waar je precies naar op zoek bent. Maar hier vindt je ook comfort en de pracht van de Kroatische natuur. Direct gelegen aan de Kvarner Baai in Kroatië is deze camping de ideale uitvalsbasis voor een strandvakantie. Of ontdek het eiland Krk met een huurauto. Al hoef je Aminess Style Camping Atea Resort niet eens te verlaten om te genieten van de Kroatische rust. Kies voor een staplaats met privézwembad of doe mee met de ochtendgymnastiek. Genieten van de lokale keuken doe je in een van de restaurants van de camping. Hoe je je vakantie ook viert in Njivice. Ontspanning staat gegarandeerd bij deze vijfsterrencamping.
Faciliteiten
Faciliteiten
Airco
Gratis wifi in openbare ruimte
Inchecken: 16:00 tot 22:00, uitchecken: 07:00 tot 10:00
Tegen betaling
(mini)supermarkt
Restaurants/Bars
Restaurants/Bars
3 restaurants
2 bars
Snackbar
Zwembaden
Zwembaden
8 buitenbaden: open: geopend vanaf begin juli
2 kinderbaden buiten
Ligbedden en parasols
Wellness
Wellness
Tegen betaling
Massage
Sauna
Schoonheidssalon
Sport & Activiteiten
Sport & Activiteiten
Badminton
Basketbal
Tafeltennis
Tegen betaling
Fietsverhuur
Minigolf
Voor de kinderen
Voor de kinderen
Speeltuin
Overige informatie
Overige informatie
Officiële classificatie: 4 sterren
Onze classificatie: 4 sterren
Verzorging
Verzorging
Logies
Belangrijke informatie
Belangrijke informatie
Alle kosten hebben betrekking op de accommodatie en zijn ter plaatse te betalen tenzij anders vermeld
Het is onbekend of deze reis/accommodatie in het algemeen geschikt is voor personen met beperkte mobiliteit. Of deze reis/accommodatie voldoet aan jouw specifieke behoeften, hangt af van je persoonlijke situatie. Neem hiervoor contact met ons op, zodat wij kunnen nagaan in hoeverre deze reis/accommodatie voldoet aan jouw behoeften.
Vanaf begin juli gaan de zwembaden open
Vanwege werkzaamheden zijn het multisportcentrum, minigolf en kidsclub gesloten
Inbegrepen
Inbegrepen
Gas, water, elektriciteit en verwarming
Bedlinnen en handdoeken
Het bedlinnen wordt elke 7 dagen gewisseld en de handdoeken elke 3 dagen
Niet Inbegrepen (ter plaatse betalen)
Niet Inbegrepen (ter plaatse betalen)
Verplicht
Toeristenbelasting ca. 1,99 per nacht per persoon (vanaf 18 jaar)
Deze verplichte kosten maken geen onderdeel uit van het bedrag dat je aan TUI betaalt en moeten op de bestemming worden voldaan. Als er verplichte kosten zijn voor gas, water, elektriciteit en/of verwarming, zijn deze niet in de reissom opgenomen. Deze kosten zijn afhankelijk van het verbruik in de accommodatie en zijn daarom vooraf niet in te schatten.
Niet verplicht
Honden toegestaan (op aanvraag), tot 30 kg, € 25,00 per hond per dag
Ligging
Ligging
Centrum op ca. 600 m
Luchthaven Rijeka Airport op ca. 9 km
Strand op ca. 10 m
Huurauto
Huurauto
Voeg eenvoudig een huurauto toe aan deze vakantie tijdens het maken van je boeking.
Zorgeloos rondrijden en 24/7 persoonlijke ondersteuning
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
kitchenette met magnetron, inductiekookplaat, vaatwasser, koelkast, broodrooster, koffiezetapparaat, Nespresso apparaat en waterkoker
badkamer met douche, haardroger en 2 toiletten
badkamer met douche
slaapkamer met 1 tweepersoonsbed
slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden
woon-/slaapkamer met 1 eenpersoonssofabed
terras met zitje
eindschoonmaak inclusief
3-kamer stacaravan, Luxury, 1-5 pers
3-kamer stacaravan, Luxury, 1-5 pers
airco (tegen betaling) en tv (tegen betaling)
kitchenette
douche en toilet
terras
Foto (67)
Beoordelingen (TUI-gasten)
10
1 TUI klantbeoordeling
Waardering
Uitstekend1
Heel goed0
Gemiddeld0
Matig0
Vreselijk0
Scores
Kamer8
Ligging9
Eten en drinken9
Wifi9
Hygiëne10
100% van de TUI-gasten raadt deze accommodatie aan
Getoond(1 - 1) van 1
10
Flora's Blooming GardenMet partnerseptember 2025
“Fantastische reis op een prachtige locatie!”
De locatie is top! Vanaf ons huisje waren we zo op het strand, waar je vanaf het park helemaal langs de kust tot aan het stadje Njivice kunt lopen. Met prachtig uitzicht en een romantische sfeer.
Er zijn genoeg eettentjes op loopafstand, op het park zelf en in het stadje. Waar wij bij restaurant Bella Vista (meerdere keren), La Gardena en Kod Dide heerlijk hebben gegeten en ik mijn capp...
De locatie is top! Vanaf ons huisje waren we zo op het strand, waar je vanaf het park helemaal langs de kust tot aan het stadje Njivice kunt lopen. Met prachtig uitzicht en een romantische sfeer.
Er zijn genoeg eettentjes op loopafstand, op het park zelf en in het stadje. Waar wij bij restaurant Bella Vista (meerdere keren), La Gardena en Kod Dide heerlijk hebben gegeten en ik mijn cappuccinotjes op het terras bij La Fratelli dronk. Ik zal het nog gaan missen allemaal!
Wanneer je lang genoeg doorloopt kom je zelfs een houten schommel tegen, op het strand, waar je heerlijk kunt wegdromen!
Wij hebben op één van de vele strandjes mogen genieten van een waanzinnige zonsondergang en in de verte een lichtshow van de natuur kunnen bewonderen, waar de hele hemel verlicht werdt door onweer boven de zee en bergen.
Wij zaten in het naseizoen, dus sommige foodtrucks waren helaas wel gesloten. Het eten en drinken op het park zelf is wel aan de prijs, maar we kwamen niets te kort!
Vanuit het stadje hebben we een geweldige boottrip gedaan, die wij nooit meer zullen vergeten!
Het huisje was netjes en ruim voor ons tweeën. We hadden geen wasmachine of oven, maar verder was er alles wat we nodig hadden. Een fijne overdekte veranda en een lekker bed, wat ook niet onbelangrijk is! Het zwembad op het park is trouwens ook top!
Alles bij elkaar hebben wij een fantastische reis gehad, die zeker voor herhaling vatbaar zou zijn!❤️