Wat een fijne appartementen op loopafstand van het strand
Genieten in Spanje doe je bij de fijne appartementen van Ancora in hartje Salou aan de Costa Dorada. Aan deze kust vind je vele mooie stranden onderbroken door rotsachtige inhammen. Voor een onvergetelijke vakantie in een comfortabel appartement ben je bij Ancora aan het juiste adres. En dat op loopafstand van het gezellige Platja de Llevant. De appartementen zijn modern ingericht met huiselijke details. Voor een heerlijke mediterrane maaltijd reserveer je een tafel in La Taberna, het restaurant van Ancora. Liever het bruisende Salou verkennen, een korte wandeling brengt je er zo!
Faciliteiten
Faciliteiten
Gratis wifi in openbare ruimte
Gratis wifi op de kamer
Inchecken: van 16:00 tot 24:00 uur, uitchecken: tot 10:00 uur
Tegen betaling
Wasserette
Privé parkeerplaats buiten, ca. € 15,00 per dag
Restaurants/Bars
Restaurants/Bars
Ontbijtrestaurant
Zwembaden
Zwembaden
Buitenbad
Kinderbad buiten
Buitenbaden open afhankelijk van het weer
Ligbedden
Zonneterras
Tegen betaling
Badhanddoeken
Overige informatie
Overige informatie
Onze classificatie: 3 sterren
Totaal aantal kamers/ appartementen: 62
Verzorging
Verzorging
Logies en ontbijt
Ontbijtbuffet
Belangrijke informatie
Belangrijke informatie
Alle kosten hebben betrekking op de accommodatie en zijn ter plaatse te betalen tenzij anders vermeld
Honden niet toegestaan
In het voor en naseizoen wandel je voor je ontbijtbuffet in ca. 5 minuten naar Camping La Siesta waar je ontbijtbuffet zal klaarstaan
Het is onbekend of deze reis/accommodatie in het algemeen geschikt is voor personen met beperkte mobiliteit. Of deze reis/accommodatie voldoet aan jouw specifieke behoeften, hangt af van je persoonlijke situatie. Neem hiervoor contact met ons op, zodat wij kunnen nagaan in hoeverre deze reis/accommodatie voldoet aan jouw behoeften.
Inbegrepen
Inbegrepen
Water en elektriciteit
Bedlinnen en handdoeken
Startset bedlinnen en handdoeken
Verblijf je langer dan twee weken, dan ontvang je na een week schoon bedlinnen en schone handdoeken
Niet Inbegrepen (ter plaatse betalen)
Niet Inbegrepen (ter plaatse betalen)
Verplicht
Toeristenbelasting ca. € 1,50 per nacht per persoon (vanaf 16 jaar, ter plaatse te betalen)
Deze verplichte kosten maken geen onderdeel uit van het bedrag dat je aan TUI betaalt en moeten op de bestemming worden voldaan. Als er verplichte kosten zijn voor gas, water, elektriciteit en/of verwarming, zijn deze niet in de reissom opgenomen. Deze kosten zijn afhankelijk van het verbruik in de accommodatie en zijn daarom vooraf niet in te schatten.
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
2-kamer appartement, 2-3 pers
2-kamer appartement, 2-3 pers
ca. 35 m² (kan verschillen per kamer), airco, gratis wifi, tv, tv-aansluiting en kluisje (tegen betaling)
kitchenette met oven of magnetron, keramische kookplaat, koelkast, koffiezetapparaat en waterkoker
badkamer met douche en haardroger
woon-/slaapkamer met 1 eenpersoonssofabed
kamer met 1 tweepersoonsbed
balkon met zitje
eindschoonmaak inclusief en borg: € 100,00, contant / met creditcard voldoen
3-kamer appartement, 4-5 pers
3-kamer appartement, 4-5 pers
ca. 45 m² (kan verschillen per kamer), airco, gratis wifi, tv, tv-aansluiting en kluisje (tegen betaling)
kitchenette met oven of magnetron, keramische kookplaat, koelkast, koffiezetapparaat en waterkoker
badkamer met douche en haardroger
woon-/slaapkamer met 1 eenpersoonssofabed
kamer met 1 tweepersoonsbed
kamer met 2 eenpersoonsbedden
balkon met zitje
eindschoonmaak inclusief en borg: 100,00, contant / met creditcard voldoen