Logeren in een historisch pand
Proef het oude Berlijn in het karakteristieke, elegante AZIMUT am Kurfürstendamm. Door de historische uitstraling is geen kamer in dit monumentale pand hetzelfde. Begin je dag goed met een uitgebreid en gevarieerd ontbijtbuffet. Na een enerverende dag in de stad neem je een nog een lekker drankje in de sfeervolle bar. Wist je dat AZIMUT am Kurfürstendamm praktisch aan de Kurfürstendamm ligt, midden in het winkelhart van Berlijn? Een citytrip naar Berlijn is niet compleet zonder een bezoek aan de Kaiser Wilhelm Gedächtniskirche en de Kurfürstendamm. Met een hotel zó dicht bij deze highlights kun je er ook niet omheen. De ingang van de metro ligt om de hoek, waardoor ook de rest van Berlijn aan je voeten ligt.
Faciliteiten
Faciliteiten
- Gratis wifi in openbare ruimte
- Receptie (24 uur)
- Inchecken: van 15:00 - 20:00 uur, uitchecken: van 08:00 - 11:00 uur
- Bagageruimte
-
Tegen betaling
Overige informatie
Overige informatie
- Officiële classificatie: 3 sterren
- Onze classificatie: 3 sterren
- Er is 1 gebouw
- Het hoofdgebouw heeft 5 verdiepingen inclusief begane grond en een lift
- Voltage: 220 volt
Belangrijke informatie
Belangrijke informatie
- Alle kosten hebben betrekking op de accommodatie en zijn ter plaatse te betalen tenzij anders vermeld
- Deze reis/accommodatie is algemeen geschikt voor personen met beperkte mobiliteit. Of deze reis/accommodatie ook voldoet aan jouw specifieke behoeften, hangt af van je persoonlijke situatie. Neem hiervoor contact met ons op, zodat wij kunnen nagaan in hoeverre deze reis/accommodatie voldoet aan jouw behoeften.
- Als je kiest voor een treinreis naar Berlijn, reis je comfortabel met de rechtstreekse ICE naar Berlijn. Je kunt kiezen uit de instapstations Amsterdam Centraal, Amersfoort Centraal, Deventer of Hengelo. Je zorgt dan zelf voor je vervoer naar je instapstation. Wij reserveren uiteraard een zitplaats voor je! ICE Berlijn rijdt in ongeveer 6 uur van Amsterdam naar Berlijn Hauptbahnhof, hartje Berlijn. Vanaf hier reis je eenvoudig naar je hotel, je stedentrip begint direct! Ook is het mogelijk om via Arnhem te reizen. Je kiest dan tijdens je boeking voor de route Berlijn via Duisburg. Je kunt instappen op elk station in Nederland naar keuze. Het exacte station hoeft niet vooraf gekozen te worden. Je reist via Utrecht en Arnhem met ICE naar Duisburg waar je voldoende overstaptijd hebt voor het laatste deel van de reis met ICE naar Berlijn Hauptbahnhof. Wij reserveren een comfortabele zitplaats voor je. Alvast een prettige reis!
Niet Inbegrepen (ter plaatse betalen)
Niet Inbegrepen (ter plaatse betalen)
-
Verplicht
- Toeristenbelasting ca. € 7,50 per nacht per persoon (ter plaatse te betalen)
- Deze verplichte kosten maken geen onderdeel uit van het bedrag dat je aan TUI betaalt en moeten op de bestemming worden voldaan.
-
Niet verplicht
- Honden toegestaan (op aanvraag), € 10,00 per hond per dag
More Inclusive
More Inclusive
- Wie op zaterdag met TUI in Berlijn is, krijgt een mooie fietstour door het Verborgen Berlijn. TUI trakteert! De fietstour start elke zaterdag om 14:30 uur. Vanaf 27.10.25 t/m 28.03.26 start de tour om 10.30 uur. De tour geeft een mooie inkijk in de andere kant van Berlijn en start vanaf Biergarten Jules aan de Luckenwalder Str. 6b. Dit ligt schuin onder het U-bahn station Gleisdreck en is bereikbaar met de U1 of U2. Onderweg hoor je interessante verhalen over de roerige geschiedenis van de stad en zie je de minder bekende locaties van de stad. Uiteraard vang je ook een glimp op van enkele niet te missen highlights. Als je een stedentrip naar Berlijn boekt, krijg je bij stap 2 in het boekingsproces de mogelijkheid om de Nederlandstalige fietstour bij te boeken. Er zijn maar een beperkt aantal plaatsen beschikbaar. Krijg je tijdens het boeken geen optie om de tour te selecteren, dan zit deze helaas vol.
Ligging
Ligging
- Gedächtniskirche Berlin op ca. 350 m
- KaDeWe op ca. 900 m
- Metrostation Kurfürstendamm op ca. 120 m
- Treinstation Berlin Hauptbahnhof op ca. 3900 m