Best Western Grand Parc is een hotel in Chanteloup-en-Brie, in de buurt van Parijs. Het hotel is ideaal voor als je naar Disneyland Parijs wil gaan, want het ligt op slechts 10 minuten rijden van het park. Of ga shoppen in het Val d’Europe winkelcentrum. Best Western Grand Parc is een hotel waar je je thuis voelt, met een vriendelijke service en een gezellige sfeer.
Gratis wifi in openbare ruimte
Receptie (24 uur)
Inchecken: van 15:00 tot 00:00, uitchecken: voor 11:00
Terras
Tuin
Bagageruimte
Tegen betaling
Kluisje bij receptie
Fietsenstalling
Overdekte privé parkeerplaats
Ontbijtrestaurant
Bar
Tegen betaling
Hamam
Jacuzzi (binnen)
Sauna
Spa
Fitnessfaciliteiten
Babybedje
Kinderstoel
Speelruimte zonder toezicht
Je verblijft in een accommodatie met onafhankelijk duurzaamheidslabel
Je steunt de lokale economie en gemeenschap via de TUI Care Foundation
Je investeert in projecten met als doel het versnellen van het behalen van onze duurzaamheidsdoelen zoals benoemd in onze duurzaamheidsagenda, denk hierbij aan hernieuwbare energie en nieuwe generatie mobiliteit
Officiële classificatie: 3 sterren
Onze classificatie: 3 sterren
Het hoofdgebouw heeft 3 verdiepingen inclusief begane grond en een lift
Alle kosten hebben betrekking op de accommodatie en zijn ter plaatse te betalen tenzij anders vermeld
Honden niet toegestaan
Deze reis/accommodatie is onvoldoende/niet geschikt voor personen met beperkte mobiliteit.
Verplicht
Toeristenbelasting ca. € 5,20 per nacht per persoon (ter plaatse te betalen)
Deze verplichte kosten maken geen onderdeel uit van het bedrag dat je aan TUI betaalt en moeten op de bestemming worden voldaan. Als er verplichte kosten zijn voor gas, water, elektriciteit en/of verwarming, zijn deze niet in de reissom opgenomen. Deze kosten zijn afhankelijk van het verbruik in de accommodatie en zijn daarom vooraf niet in te schatten.