Hotel en appartementen California Garden ligt op slechts 550 meter van het goudkleurige strand van Salou Playa Llevant. Voor een ontspannen strandvakantie zit je hier dus zeker goed. Het kristalheldere water, verborgen baaitjes... het is hier heerlijk toeven. Het hotel en de appartementen van California Garden liggen vlak bij winkels en restaurants. Trek eropuit en ontdek hoe leuk de Costa Dorada is. Vergeet ook zeker niet een bezoek aan PortAventura mee te pakken!
Gratis wifi op de kamer
Receptie
Inchecken: vanaf 15:00 tot 00:00 uur, uitchecken: tot 10:00
Bij de receptie spreekt men Engels, Frans en Spaans
2 buitenbaden: Groot bad, open: midden april - eind oktober afhankelijk van het weer, zoet water, met kinderdeel en Klein bad, open: midden april - eind oktober afhankelijk van het weer, zoet water, met kinderdeel
2 kinderbaden buiten
Ligbedden
Zonneterras
Gym + jacuzzi + sauna = one price. 4€ half day, 6€ full day.
Tegen betaling
Jacuzzi (buiten)
Sauna
Tegen betaling
Biljart
Darts
Fitnessruimte
Minigolf
Pooltafel
Het animatieteam spreekt Engels, Frans en Spaans
Tegen betaling
Overdag en 's avonds animatie
Speelhal
Speeltuin
Miniclub (4 t/m 8 jaar)
Tegen betaling
Babybedje
Kinderstoel
Officiële classificatie: 3 sterren
Onze classificatie: 3 sterren
Totaal aantal kamers/ appartementen: 469
Er zijn 2 gebouwen
Het hoofdgebouw heeft 8 verdiepingen inclusief begane grond en 3 liften
Voltage: 220 volt
Halfpension
Volpension
Ontbijtbuffet
Lunchbuffet
Dinerbuffet
Alle kosten hebben betrekking op de accommodatie en zijn ter plaatse te betalen tenzij anders vermeld
Honden niet toegestaan
Het is onbekend of deze reis/accommodatie in het algemeen geschikt is voor personen met beperkte mobiliteit. Of deze reis/accommodatie voldoet aan jouw specifieke behoeften, hangt af van je persoonlijke situatie. Neem hiervoor contact met ons op, zodat wij kunnen nagaan in hoeverre deze reis/accommodatie voldoet aan jouw behoeften.
Het hotel en de appartementen zijn door middel van een straat gescheiden van elkaar. De gasten die verblijven in de appartementen kunnen per zomer 2025 geen gebruik meer maken van de faciliteiten van het hotel.
Verplicht
Toeristenbelasting ca. € 1,20 per nacht per persoon (vanaf 16 jaar, ter plaatse te betalen)
Deze verplichte kosten maken geen onderdeel uit van het bedrag dat je aan TUI betaalt en moeten op de bestemming worden voldaan. Als er verplichte kosten zijn voor gas, water, elektriciteit en/of verwarming, zijn deze niet in de reissom opgenomen. Deze kosten zijn afhankelijk van het verbruik in de accommodatie en zijn daarom vooraf niet in te schatten.
Afstand vanaf Utrecht: ca. 1600 km
Discotheek/nachtclub op ca. 75 m
Geldautomaat op ca. 300 m
Haven op ca. 1700 m
In de bebouwde kom, in centrum, in een omgeving met zwaar verkeer, in levendige omgeving, in/aan een hoofdstraat en in/aan een zijstraat
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
airco, gratis wifi, tv en kluisje (tegen betaling)
bad of douche
balkon of terras
airco, gratis wifi, tv en kluisje (tegen betaling)
bad of douche
balkon of terras
airco, gratis wifi, tv en kluisje (tegen betaling)
bad of douche en toilet
balkon
Foto (18)
Beoordelingen (TUI-gasten)
9,2
5 TUI klantbeoordelingen
Waardering
Uitstekend3
Heel goed2
Gemiddeld0
Matig0
Vreselijk0
Scores
Het hotel9,2
Jouw totale vakantie9,6
Eten en drinken8,4
Hygiëne8,8
Personeel en service8,8
100% van de TUI-gasten raadt deze accommodatie aan
Getoond(1 - 5) van 5
10
Top vakantie! Voor herhaling vatbaarMet partnerseptember 2024
“Top vakantie! Voor herhaling vatbaar”
Ik vond dit persoonlijk een top hotel, het avond eten en ontbijt was heel erg goed, wat mij wel verbaasd want vaak is het eten toch wat minder. Hier zat erg veel variatie in en het was echt heel goed. Ook de kamer was erg mooi, uitzicht op het zwembad een fijne douche. Maar wat ik vooral prettig vond is de locatie, dit ligt heel centraal. Ook was het hotel schoon, er was 24/7 iemand aanwezig bij d...
Ik vond dit persoonlijk een top hotel, het avond eten en ontbijt was heel erg goed, wat mij wel verbaasd want vaak is het eten toch wat minder. Hier zat erg veel variatie in en het was echt heel goed. Ook de kamer was erg mooi, uitzicht op het zwembad een fijne douche. Maar wat ik vooral prettig vond is de locatie, dit ligt heel centraal. Ook was het hotel schoon, er was 24/7 iemand aanwezig bij de receptie. Als ik ooit terugkom dan ongetwijfeld weer bij dit hotel!
Het hotel 10
Hygiëne 10
Jouw totale vakantie 10
Personeel en service 10
Eten en drinken 10
10
HanneshopMet partnerseptember 2024
“Calafornia Garden supr hotel.”
Elke dag wordt kamer gepoetst, bed opgemaakt krijg je schone handdoeken. Buffet prima. Niets aparts maar gewoon goed
Elke dag wordt kamer gepoetst, bed opgemaakt krijg je schone handdoeken. Buffet prima. Niets aparts maar gewoon goed
Het hotel 10
Hygiëne 10
Jouw totale vakantie 10
Personeel en service 10
Eten en drinken 10
10
ReemsterAlleenseptember 2024
“Salou”
Prima ervaring, TUI bedankt!
Prima ervaring, TUI bedankt!
Het hotel 10
Hygiëne 10
Jouw totale vakantie 10
Personeel en service 10
Eten en drinken 10
8
De kwakbôkseaugustus 2024
“Hotel California Garden”
Als je zelf bekend bent in Salou is het een goed hotel om te verblijven, er is weinig amusement en alles houd al op tijd op. In Salou zelf is genoeg te beleven dus wij hadden het hotel vooral nodig om te slapen en op te frissen
Als je zelf bekend bent in Salou is het een goed hotel om te verblijven, er is weinig amusement en alles houd al op tijd op. In Salou zelf is genoeg te beleven dus wij hadden het hotel vooral nodig om te slapen en op te frissen
Het hotel 8
Hygiëne 8
Jouw totale vakantie 10
Personeel en service 8
Eten en drinken 6
8
FredMet partnerapril 2024
“California”
Op zich een redelijk hotel, warmte van voedsel kan iets beter. vodoende afwisseling van het diner.
Op zich een redelijk hotel, warmte van voedsel kan iets beter. vodoende afwisseling van het diner.