- airco, telefoon, gratis wifi, tv, kluisje (tegen betaling) en minibar (tegen betaling)
- badkamer met douche en toilet
- kamer met 1 tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden
- balkon of terras met zitje
Casabela. De naam zegt het al.. mooi huis. En dat klopt helemaal. Dit hotel in Ferragudo heeft de allure van een klassiek, Portugees landhuis, met rondom een tropisch groene tuinen. En die glinstering van de Atlantische Oceaan met die oranjerode rotsformaties, maakt het plaatje compleet. Het uitzicht is geweldig. Hier word je in de watten gelegd en is de service nog echt persoonlijk. Casabela is voor de zelfstandige reiziger, een oase van rust, waar het heerlijk thuiskomen is na een dag rondtoeren door de Algarve. Bij Cabo São Vicente, het meest zuidwestelijke punt van Europa, waan je je aan het ‘einde van de wereld’. Op de terugweg is een stop in Lagos een aanrader. De highlights? Het historische centrum, het mooiste strand van de Algarve Praia Dona Ana en de beroemdste rots Ponte de Piedade. Need we say more? Dichterbij, op zo’n 1,5 km vanaf Casabela vind je het charmante vissersdorp Ferragudo. Hier waai je uit langs de kade van rivier Arade en strijk je neer op een terras om de verse dagvangst te proeven.
Een huurauto van de laagste categorie is inbegrepen bij deze reis. Een upgrade is mogelijk tijdens het boeken.
Bij aankomst haal je je huurauto bij het vliegveld op. Daar breng je 'm vlak voor vertrek ook weer terug. Zo heb je de hele vakantie alle vrijheid om te gaan en staan waar je wil.
En hadden we al gezegd dat onze huurauto's All Inclusive zijn? Dat betekent:
Inclusief
huurauto
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Super vakantie gehad, Casa Bella hotel fantastisch, vriendelijke mensen, heerlijk rustig, mooie locatie. Nu al de 2e keer dat we er geweest zijn, zo hoort een vakantie te zijn, Casa Bella is een aanrader.
Mooi gelegen hotel met prachtig uitzicht op de tuin, de zee en Portimao. Via een korte wandeling door de tuin, met wat trappen, is het ruime strand bereikbaar. Ruime schone kamer, vriendelijk personeel. Ontbijt is goed maar niet heel uitgebreid. Naar het gezellige centrum van Ferragudo is een stuk lopen, een huurauto is handig.
4 sterren zou ik dit hotel niet geven.
Het hotel ligt afgelegen dus een auto zou raadzaam zijn.
Ontbijt is sober maar voldoende.
Personeel is erg vriendelijk en behulpzaam
Mooi Hotel vriendelijk personeel en precies zoals beschreven vooraf door Tui
Casabela is de vier sterren meer dan waard. Mooie ligging echt een plek die perfect is voor een rustige vakantie dicht bij het strand. Ook in de tuin van het hotel is het goed toeven.