- gelegen in het hoofdgebouw
- airco, telefoon, gratis wifi, tv, kluisje (tegen betaling) en minibar (tegen betaling)
- badkamer met douche, haardroger en toilet
- kamer met 2 eenpersoonsbedden
- balkon met zitje
- het extra bed is een eenpersoonsbed
SCHERP GEPRIJSD Beleef de mediterrane sfeer in Corallium Dunamar by Lopesan. Op en top genieten, midden in het bruisende centrum van Playa del Inglés. En dat in alle rust, want iedereen is hier 18-plus. Waar neem je vandaag een duik? Met wel 3 zwembaden én de zee voor de deur zijn er genoeg manieren om verkoeling te zoeken. Kamer uit, boulevard op… Wat een fijne uitvalsbasis. Wandel over de boulevard richting de langgerekte duinen van Maspalomas. Onderweg kom je diverse restaurants tegen, waar de geur van Spaanse lekkernijen je naar binnen lokken. Geen zin om er ’s avonds op uit te gaan? Laat je dan verrassen door de chef-kok in een van de restaurants van Corallium Dunamar by Lopesan.
ontbijt (07:00-10:30 uur), lunch (13:00-15:00 uur), snacks (11:00-12:00 en 16:00-17:00 uur), diner in buffetvorm (18:00-21:30 uur)
koffie en thee, frisdranken, bier, wijn en lokale alcoholische drankjes (11:00-23:00 uur)
één diner in het à-la-carte restaurant is inclusief, maar je maakt eerst een reservering
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Gasten ervaren het hotel als een prachtige accommodatie op een toplocatie direct aan strand en boulevard. Het personeel wordt geroemd om zijn vriendelijkheid en behulpzaamheid. De kamers zijn ruim en schoon met comfortabele bedden. Het ontbijtbuffet is uitgebreid en gevarieerd. De zwembaden en tropische tuin creëren een ontspannen sfeer. Het diner buffet kent wisselende ervaringen qua temperatuur en variatie. Entertainment is aanwezig maar soms te luid.
We hebben werkelijk een fantastische, mooie en relaxte vakantie gehad. Alles was perfect geregeld zowel vlucht als transfer en keurig op tijd. Het Hotel was “TOP”. Schoon en Vriendelijk en het eten enorm aan keuze en elke dag weer wat anders te kiezen. Kortom; Tui…. Bedankt! Tot de volgende reis 🛫👍🙋♂️
Een fijn hotel met veel kamers, vriendelijk servicegericht personeel. Schoon en prima verzorgd. Een fijn groot naturisten dakterras met ligbedden. 3 zwembaden op verschillende plaatsen waarvan 1 verwarmd. Geweldig veel verschillend eten in buffetvorm, waardoor de temperatuur soms wat te laag was, Een aanrader
Wat hebben wij een heerlijke December-Zonvakantie gehad! Gran Canaria in Hotel Corallium Dunamar by Lopesan. Prachtige locatie, ontzettend goed eten en vriendelijk behulpzaam personeel. Wij raden deze locatie zeker aan en zouden hier volgende keer weer naartoe gaan. Heel erg tevreden!
Stayed there 7 days in family. Half pension was more than enough - the choice is not big but what is served is of some quality.
The rooms are very clean BUT quite old - the hotel in getting older and would need a little reset.
Location is god and for a December stay it is almost perfect.
Heerlijk hotel. Fijn personeel, heerlijk eten en drinken. Leuke animatie . Enige minpunt. Speciaal een kamer voor 3 personen met extra bed geboekt. Opklapbed was erg hard en stond voor de kast en koelkast ( anders paste ook niet)