Wees er snel bij! Voor je het weet is deze Duitsland-aanbieding uitverkocht!
In het centrum van Keulen
Ben je op zoek naar een hotel midden in het centrum van Keulen? Dan ben je bij Dorint am Heumarkt aan het juiste adres. Midden in het centrum met het grootste warenhuis naast de deur. Ben je gek op kunst en cultuur? De Dom van Keulen ligt op nog geen kilometer wandelen van het hotel, beklim de toren en geniet van het uitzicht over de stad. Of neem een kijkje bij de Kathedraal van Keulen. Na een dagje rondstruinen door de oude binnenstad van Keulen, neem je een drankje in Harry's New-York Bar. Lekker eten? Ook hiervoor zit je bij Dorint am Heumarkt helemaal goed. Zoek daarna de rust op in de ruime kamers of bezoek de wellness in het naastgelegen Holmes Place Health Club.
Faciliteiten
Faciliteiten
Airco
Gratis wifi in openbare ruimte
Gratis wifi op de kamer
Receptie (24 uur)
Inchecken: 15:00 uur tot 00:00 uur, uitchecken: 00:00 uur tot 12:00 uur
Gratis kluisje bij receptie
Bagageruimte
Tegen betaling
Overdekte publieke parkeerplaats, ca. € 29,00 per 24 uur
Restaurants/Bars
Restaurants/Bars
À-la-carterestaurant
Bar
Zwembaden
Zwembaden
Binnenbad
Wellness
Wellness
Het hotel is direct verbonden met de Holmes Place Health Club met o.a. zwembad en fitness. Hier kan je gebruik van maken. De kosten zijn € 16,00 p.p.
Tegen betaling
Jacuzzi (binnen)
Massage
Sauna
Stoombad
Sport & Activiteiten
Sport & Activiteiten
Fitnessruimte
Overige informatie
Overige informatie
Onze classificatie: 4 sterren
Het hoofdgebouw heeft 7 verdiepingen inclusief begane grond en 3 liften
Verzorging
Verzorging
Logies en ontbijt
Ontbijtbuffet
Belangrijke informatie
Belangrijke informatie
Alle kosten hebben betrekking op de accommodatie en zijn ter plaatse te betalen tenzij anders vermeld
Deze reis/accommodatie is algemeen geschikt voor personen met beperkte mobiliteit. Of deze reis/accommodatie ook voldoet aan jouw specifieke behoeften, hangt af van je persoonlijke situatie. Neem hiervoor contact met ons op, zodat wij kunnen nagaan in hoeverre deze reis/accommodatie voldoet aan jouw behoeften.
Het zwembad, de sauna en fitness zijn onderdeel van de Holmes Place Health Club en zijn tegen betaling. Toegang kost € 16,- per persoon
Niet Inbegrepen (ter plaatse betalen)
Niet Inbegrepen (ter plaatse betalen)
Verplicht
Toeristenbelasting ca. € 6,00 per nacht per persoon (ter plaatse te betalen)
Deze verplichte kosten maken geen onderdeel uit van het bedrag dat je aan TUI betaalt en moeten op de bestemming worden voldaan.
Niet verplicht
Honden toegestaan, € 25,00 per hond per dag
Ligging
Ligging
Afstand vanaf Utrecht: ca. 230 km
Dom van Keulen op ca. 700 meter
In centrum Keulen
In levendige omgeving
Rivier Rijn op ca. 300 m
Tramhalte Heumarkt op ca. 10 m
Treinstation Köln Hauptbahnhof op ca. 850 m
Bezoek de naastgelegen wellness
In het centrum van Keulen
Culinaire verrassingen
Bekijk de Dom van Keulen
Aan de Heumarkt
Ruime, moderne kamers
Smart service 24/7 via de TUI app
Smart service 24/7 via de TUI app
Tijdens je verblijf komt er geen TUI reisleiding in je accommodatie.
Informatie en contact met TUI is 24/7 beschikbaar in het Nederlands via de TUI app.
Je kunt ons bereiken via de chat in de TUI app vanaf 24 uur voor vertrek.
Noodgeval? Het noodnummer vind je terug in je reisdocumenten.
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
2-persoonskamer, Standard, 2-2 pers
2-persoonskamer, Standard, 2-2 pers
ca. 28 m², airco, telefoon, gratis wifi, tv en gratis kluisje
koffiefaciliteiten
badkamer met bad, douche, badjas en toilet
1-persoonskamer, Standard, 1-1 pers
1-persoonskamer, Standard, 1-1 pers
ca. 28 m², airco, telefoon, gratis wifi, tv en gratis kluisje
koffiefaciliteiten
badkamer met bad, douche, haardroger, badjas en toilet
Dorint Hotel Heumarkt, middenin het altijd bruisende Keulen, tegen de oude binnenstad aan. metro en tram haltes voor de deur voor als men een uitstapje verder buiten de binnenstad wil maken. Zeer fraaie en lichte parkeer garage onder het hotel (wel prijzig.) TIP: Parkeer naast het hotel veilig en schoon in Park Garage am Gürzenich nadat je eerst bagage hebt uitgeladen. De auto mag een half uur voo...
Dorint Hotel Heumarkt, middenin het altijd bruisende Keulen, tegen de oude binnenstad aan. metro en tram haltes voor de deur voor als men een uitstapje verder buiten de binnenstad wil maken. Zeer fraaie en lichte parkeer garage onder het hotel (wel prijzig.) TIP: Parkeer naast het hotel veilig en schoon in Park Garage am Gürzenich nadat je eerst bagage hebt uitgeladen. De auto mag een half uur voor de hotel ingang staan. Twee keer de hoek om en je komt in bovengenomede Park Garage am Gürzenich. Kamers schoon, netjes en goed onderhouden. Ontbijt buffet zeer uitgebreid, ook een Glutenvrije hoek. Ei specialiteiten worden onder je neus vers bereid. Verschillende soorten brood en broodjes, croissants en cruesli en muesli en zuivelproducten. Kleine opmerking: Vrucjtensappen uit een fles van "mager" kwaliteit.
Lees meer
Kamer 10
Personeel en service 10
Ligging 10
Hygiëne 10
Eten en drinken 10
Het hotel 10
Wifi 10
Jouw totale vakantie 10
Verbergen
10
CitytripperAlleendecember 2024
“Ideaal hotel voor stedentrips”
Een heel mooi hotel met ruime kamers en een uitgebreid ontbijtbuffet, een gunstige ligging vlakbij een tramhalte en metrostation, absoluut een aanrader voor een stedentrip of het bezoeken van een kerstmarkt.
Een heel mooi hotel met ruime kamers en een uitgebreid ontbijtbuffet, een gunstige ligging vlakbij een tramhalte en metrostation, absoluut een aanrader voor een stedentrip of het bezoeken van een kerstmarkt.
Lees meer
Kamer 9
Respect voor mens en natuur 8
Ligging 9
Het hotel 10
Personeel en service 9
Jouw totale vakantie 9
Hygiëne 9
Verbergen
8
YaraVriendenaugustus 2024
“Hotel Dorint Keulen”
Top accomodatie! Wij zijn vriendelijk ontvangen en het hotel ziet er goed en verzorgd uit. Het hotel zit op nog geen 100 meter verwijderd van de grote winkelstraat. Veel dingen zijn op loop afstand te doen. Wil je wat dieper keulen in zoals naar de dierentuin of de kabelbaan, dan kan je gemakkelijk de metro pakken en binnen een halfuurtje ben je op bestemming.
1 klein nadeel het was erg...
Top accomodatie! Wij zijn vriendelijk ontvangen en het hotel ziet er goed en verzorgd uit. Het hotel zit op nog geen 100 meter verwijderd van de grote winkelstraat. Veel dingen zijn op loop afstand te doen. Wil je wat dieper keulen in zoals naar de dierentuin of de kabelbaan, dan kan je gemakkelijk de metro pakken en binnen een halfuurtje ben je op bestemming.
1 klein nadeel het was erg warm in keulen denk wel tussen de 30 en de 35 graden en precies op dat moment viel de airco uit midden in de nacht. Het hele hotel was hondsbenauwd. Dit hebben ze die zelfde nacht nog gefixt. Maar omdat het erg lang duurt tot dat de airco het weer doet hebben wij er niet meer van kunnen profiteren op de warmste dagen van onze vakantie. Dit hebben we uiteraard bij de lobby besproken en om ons te helpen hebben ze een ventilator in onze kamer gezet en hebben we een emmer met ijs gekregen voor onze drankjes. Hier zijn we de laaste nacht gelukkig mee doorgekomen. Dit is natuurlijk dikke vette pech en kan geen nadeel zijn tot de accommodatie.
Wat wij wel een kleine nadeel vonden is dat we 18.50 moesten betalen om gebruik te maken van het zwembad en fitness een frisse duik in de ochtend zit er dus niet in, als je er een hele dag wilt besteden is dat wel te doen maar wij hadden het te druk met de stad zelf bezoeken. Ook waren de parkeerkosten erg hoog, dit was rond de 30 euro per dag. Terwijl je elders in de stad voor goedkoper kan parkeren maar daar kwamen wij pas achteraf achter.
Conclusie blijft dat er vriendelijk personeel is, live cooking in de ochtend, ze maken alles goed schoon en je zit op steenworp afstand van de binnenstad.
Lees meer
Kamer 10
Hygiëne 10
Ligging 10
Respect voor mens en natuur 6
Eten en drinken 9
Entertainment avond programma 8
Wifi 8
Entertainment dag programma 8
Zwembad 5
Het hotel 8
Personeel en service 10
Jouw totale vakantie 10
Verbergen
8
Yvonnejuni 2024
“Geweldig keulen”
Hotel is super Ontbijt valt tegen geen4 sterren waard. Ligging van hotel is perfect tram en metro vlak bij.Centrum is dichtbij op loopafstand Veel restaurants in de buurt
Hotel is super Ontbijt valt tegen geen4 sterren waard. Ligging van hotel is perfect tram en metro vlak bij.Centrum is dichtbij op loopafstand Veel restaurants in de buurt