- ca. 16 m² (kan verschillen per kamer), airco, gratis wifi, tv en gratis kluisje
- koelkast
- badkamer met douche, haardroger en toilet
- kamer met 1 tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden
- balkon met zitje
- tuinzicht
In het sfeervolle kustplaatsje Golem aan de Albanese Rivièra ligt hotel Elesio. De gastvrijheid, de nette kamers en natuurlijk de geweldige natuur van Albanië, alles klopt. Begin je dag met een lekker uitgebreid ontbijt op het terras. Een fijnere manier om wakker te worden is er niet toch? Daarna is het tijd voor wat ontspanning. Plof neer op een ligbedje op het fijne zandstrand voor Elesio en geniet van het rustgevende geluid van de golven in de branding. Na een dag chillen is het tijd om je klaar te maken voor de avond. Dineren doe je natuurlijk bij restaurant Elesio. Hier geniet je van de heerlijkste gerechten. En dan de dag afsluiten met een drankje aan de bar? Het is aan jou!
ontbijt (08:00-10:00 uur), lunch (12:30-14:30 uur), diner in buffetvorm (19:30-21:30 uur)
koffie en thee, mineraalwater, frisdranken, bier, wijn, lokale alcoholische drankjes, cognac en raki (10:00-22:00 uur)
een selectie van drankjes is inbegrepen en verkrijgbaar van 10:00 uur tot 22:00 uur. Buiten deze tijden zijn de drankjes verkrijgbaar tegen betaling, All Inclusive is in de toegewezen restaurant en bar
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Schoon hotel, gastvrij personeel dat meedenkt. We kregen kamer op eerste berdieping ivm mijn claustrofobie. En upgrade naar zeezicht voor helft van de prijs, heel lief. Op dag van vertrek late checkout. Zulke lieve mensen die heel dankbaar zijn. Prima ontbijtbuffet. Bij diner hebben we even uit moeten leggen dat we voor- en hoofdgerecht niet tegelijk wilden 😉. Naast onze kamer stond een boom met ...
Eens maar nooit meer!
We hadden all inclusive geboekt en dan blijkt dat je van de 3 barren alleen bij de poolbar drinken kan halen. Zelfs een flesje water is niet inclusief!
Ook de snackbar is geen onderdeel van all inclusive dus als je ‘s middags trek hebt heb je ook pech. Het personeel kijkt je niet aan als je all inclusive hebt geboekt.
Ook komen er veel dagjes mensen die en bij...
Veel personeel kan nog geen Engels, niet iedereen is even gemotiveerd om daarin een oplossing te zoeken.
Er wordt continue schoongemaakt in het hotel, heel netjes allemaal.
De kamers had ik iets luxer verwacht, we hadden nog geen stoel bij het dressoir staan. De douche inrichting was niet handig, er zat geen douche deur in de douche.
De muziek avonden waren leuk maar wel extreem ...
Hotel was heel netjes.
Kamers schoon.
Pracht zwembad.
Eten was eentonig, maar wel genoeg en zoutig
2 volwassenen Wijzig

