Hotel Esmeralda Maris by LIVVO ligt in het zuiden van Fuerteventura. Zet bij aankomst je koffers neer op je ruime kamer en ga meteen van de zon genieten op het zonneterras. Vanaf hier heb je een mooi uitzicht op zee. Relax bij het zwembad en bestel een cocktail voor wat verkoeling. Of wandel 400 meter naar het strand Playa Esmeralda Norte voor een duik in de blauwe zee. Toe aan ontspanning? Dan zoek je de wellness van het hotel op. Boek een massage of ga bubbelen in de jacuzzi. ’s Avonds ga je lekker eten in het restaurant van Esmeralda Maris by LIVVO of in een van de restaurants in het centrum van Costa Calma. Daarna droom je weg in je comfortabele bed. Maak de volgende dag een ochtendwandeling over het strand en geniet van de zonsopkomst.
voor ons, als zelfstandige reizigers, werkte ons verblijf als een prima uitvalbasis voor onze activiteiten.
Lees meerEen mooi opgezet appartementen complex. Een riant zwembad met ruim terras met ligbedden. Op korte loopafstand een rustig schoon zandstrand. Met douche- en toiletten. Ligbedjes te huur.
Riante rustige hal, receptie en andere ruimtes. Zag er zeer verzorgd uit. Een (gratis) drinkwater tappunt aanwezig. Vriendelijk en behulpzaam balie personeel.
Restaurant met een gezellig buiten-ter...
Mooie accommodatie, rustig gelegen aan het eind van Costa calme. Groot appartement/ kamer met ruim zonnig dakterras met uitzicht op zee.
Weinig vertier qua restaurants, winkels etc in de omgeving. Je hebt wel een auto nodig om overal te komen, maar binnen 10 minuten lukt dat zeker.
Plaatsje zelf ligt centraal, maar verwacht geen leuke gezellige boulevard. Wel de mooiste stranden binnen ...
Prima verblijf, maar hou rekening met ver van het centrum.
Lees meerDe accommodatie is fijn: groot appartement met airco en alle voorzieningen en schoon. Het ligt op een rustige plek aan de rand van het dorpje, maar wel op loopafstand van alles. Er is een rustig strand vlakbij. Het zwembad stelt niks voor, het ontbijt is prima, het avondeten ok, niet erg interessant voor Spanje, meer op Duitsers gericht.
Wat jammer is, is dat het geen bar heeft, waar je 's a...