Op de heuvels van Clervaux, op slecht 5 minuten van het stadscentrum, biedt het Golf & Country Hotel haar gasten een panoramisch uitzicht op de befaamde 18-holes golfbaan. Middenin het groen van de Luxemburgse Ardennen vraagt Golf de Clervaux de uitdagende golfer veel techniek. Deze kampioenschapsbaan wordt geroemd vanwege haar gevarieerde en technische parcours. De golfbaan slingert door het glooiende landschap omhoog en wordt gekenmerkt door de vele hoogteverschillen, smalle en brede fairways, waterpartijen en blinde holes. Uiteraard is er ook gedacht aan de minder geoefende golfer die gebruik kan maken van de driving range, oefenbunkers of het trainingsparcours met drie holes. De dag sluit je af met een diner in het restaurant, met de toepasselijke naam ‘The View. Het restaurant biedt naast prachtig uitzicht ook regionale specialiteiten, zoals mosselen.
Gratis wifi in openbare ruimte
Receptie
Inchecken: van 15:00 tot 00:00 uur, uitchecken: voor 11:00 uur
Badjassen bij receptie
Privé parkeerplaats buiten
Ontbijtrestaurant
4 overige restaurants
Infraroodcabine
Sauna
Stoombad
Tegen betaling
Massage
Schoonheidssalon
Solarium
Fitnessfaciliteiten
Kinderstoel
Tegen betaling
Babybedje ca. € 15,00 per verblijf
Bij dit hotel golf je op de 18-holes golfbaan van Golf de Clervaux. Je kunt zelf tijdens je boeking kiezen wanneer je wilt spelen. Je hebt de keuze uit 2 tijdsvakken, wij zorgen ervoor dat we een starttijd boeken binnen het door jou gekozen tijdsvak. Ongeveer 3 weken voor vertrek en na betaling van de reissom zie je de exacte starttijd in je myTUI omgeving.
Officiële classificatie: 4 sterren
Onze classificatie: 4 sterren
Totaal aantal kamers/ appartementen: 90
Het hoofdgebouw heeft 3 verdiepingen inclusief begane grond en 3 liften
Logies en ontbijt
Halfpension
Alle kosten hebben betrekking op de accommodatie en zijn ter plaatse te betalen tenzij anders vermeld
Het is onbekend of deze reis/accommodatie in het algemeen geschikt is voor personen met beperkte mobiliteit. Of deze reis/accommodatie voldoet aan jouw specifieke behoeften, hangt af van je persoonlijke situatie. Neem hiervoor contact met ons op, zodat wij kunnen nagaan in hoeverre deze reis/accommodatie voldoet aan jouw behoeften.
Tijdens je hele verblijf maak je gratis gebruik van het 800m2 grote wellnesscentrum met binnenzwembad, saunalandschap, relax- en fitnessruimte van hotel Koener (op ca. 3,7 km afstand)
Toeristenbelasting
Bij je pakket zijn standaard 2 greenfees op de 18-holes golfbanen van Golf de Clervaux inbegrepen
Niet verplicht
Honden toegestaan (op aanvraag), € 25,00 per hond per nacht, maar niet in het restaurant en bij het zwembad
Bij het inchecken kun je een 3-gangendiner met keuze (vegetarisch mogelijk) in een door het hotel bepaald restaurant bijboeken.