- airco, telefoon, wifi (tegen betaling), tv en gratis kluisje
- koelkast
- badkamer met douche, haardroger en toilet
- kamer met 1 tweepersoonsbed en 1 tweepersoonssofabed
- balkon of terras
Rust en ruimte, dat is het eerste wat opvalt aan Hotel Gorgonia Beach Resort in Marsa Alam. Maar dat is lang niet alles. Het hotel ligt aan het brede zandstrand van Marsa Alam, heeft een mooi rif voor de deur, een heerlijke tuin, uitgebreide buffetten voor jong en oud, een gevarieerd entertainmentprogramma en vriendelijk personeel dat voor je klaarstaat. Kom tot rust op een comfortabel ligbed bij één van de zwembaden en geniet van de Egyptische zon die altijd schijnt. Geen tijd te verliezen, let's go!
ontbijt (07:00-10:00 uur), laat ontbijt mogelijk (10:00-11:30 uur), lunch (13:00-15:00 uur), snacks (11:30-16:30 uur), diner in buffetvorm (19:00-21:30 uur)
koffie en thee, mineraalwater, frisdranken en lokale alcoholische drankjes (10:00-00:00 uur)
tennisbaan, beachvolleybal, voetbal, basketbal, fitness, tafeltennis, animatie overdag
wijn is alleen inbegrepen tijdens de lunch en het diner in het hoofdrestaurant, één à-la-cartediner is inbegrepen per week per restaurant, hiervoor maak je eerst een reservering
ontbijt (07:00-10:00 uur), laat ontbijt mogelijk (10:00-11:30 uur), lunch (13:00-15:00 uur), snacks (11:30-16:30 uur), diner in buffetvorm (19:00-21:30 uur)
koffie en thee, mineraalwater, frisdranken en lokale alcoholische drankjes (10:00-00:00 uur)
tennisbaan, beachvolleybal, voetbal, basketbal, fitness, tafeltennis, animatie overdag
wijn is alleen inbegrepen tijdens de lunch en het diner in het hoofdrestaurant, één à la carte diner is inbegrepen per week, hiervoor maak je eerst een reservering
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
het hotel was heel mooi en ruim. het eten was niet altijd meer warm
Tov eerder bezoek is de kwaliteit van het eten sterk verminderd. Veel minder keus qua eten. Kamers met zeezicht bestaan niet, alleen met zij-zeezicht.
Goed hotel, vriendelijk personeel.
Duikcentrum is klein en heeft weinig mogelijkheden . Daar kwamen we voor en zijn enorm teleurgesteld.
prima locatie met mooi huis rif.
Goede prijs kwaliteit verhouding.
Minpuntje is dat er bij ons bezoek toch wel veel gerookt werd.
Ook op terras waar gegeten werd.