Wees er snel bij! Voor je het weet is deze Tsjechië-aanbieding uitverkocht!
Geniet van Praag: comfort en cultuur
Hotel Harmony ligt in het hart van bruisend Praag, de perfecte plek om jouw avontuur in Tsjechië te beginnen. Dit fijne hotel heeft moderne kamers waar je lekker in bijkomt na een dag vol belevenissen. Het gezellige restaurant is een fijne plek voor een goede maaltijd. Hotel Harmony ligt ideaal in de wijk Vinohrady, vlakbij het openbaar vervoer en allerlei leuke winkels. Wandel in twintig minuten naar het iconische Wenceslasplein, vol leven en gezelligheid. Het oude stadsplein, beroemd om de Astronomische Klok, bereik je in een kwartiertje. De prachtige Karelsbrug en het kasteel van Praag zijn ook prima te voet te doen. Ontdek de stad vanuit dit top hotel en ervaar de unieke charme van Praag.
Gratis wifi in openbare ruimte
Receptie (24 uur)
Inchecken: van 15:00 tot 00:00 uur, uitchecken: tot 11:00 uur
Koffiebar
Bagageruimte
Tegen betaling
Wasservice
Stomerijservice
Publieke parkeerplaats
Tegen betaling
Fietsverhuur
Babybedje (op aanvraag)
Officiële classificatie: 3 sterren
Onze classificatie: 3 sterren
Totaal aantal kamers/ appartementen: 60
Het hoofdgebouw heeft een lift
Voltage: 220 volt
Logies
Alle kosten hebben betrekking op de accommodatie en zijn ter plaatse te betalen tenzij anders vermeld
Honden niet toegestaan
Deze reis/accommodatie is onvoldoende/niet geschikt voor personen met beperkte mobiliteit.
Verplicht
Toeristenbelasting ca. € 2,00 per nacht per persoon (vanaf 18 jaar, ter plaatse te betalen)
Deze verplichte kosten maken geen onderdeel uit van het bedrag dat je aan TUI betaalt en moeten op de bestemming worden voldaan.
Wie op zaterdag met TUI in Praag is en de stad écht wil leren kennen, sluit aan bij onze twee uur durende stadswandeling. TUI trakteert! De wandeling begint elke zaterdag om 15:00 uur. Samen met onze Nederlandse gids struin je door de Oude stad met haar straatjes, steegjes en oude pleinen langs de Joodse wijk. En Praag zou Praag niet zijn zonder een pivo te drinken of een heerlijke Tsjechische wijn. Na zdravi, proost! Als je je stedentrip naar Praag boekt, krijg je bij stap 2 in het boekingsproces de mogelijkheid om deze stadswandeling te reserveren. Er zijn maar een beperkt aantal plaatsen beschikbaar. Krijg je tijdens het boeken geen optie om de tour te selecteren, dan zit deze helaas vol.
Ligging
Ligging
Celetná street op ca. 1 km
Luchthaven Václav Havel Praag op ca. 16 km
Metrostation Florenc op ca. 170 m
Nationaal Museum op ca 1.7 km
Old Town Square op ca. 1.1 km
The Powder Tower op ca. 750 m
The State Opera op ca. 1.4 km
Treinstation Masarykovo nádraží op ca. 400 m
Wenceslas Square op ca. 1.4 km
Huurauto
Huurauto
Voeg eenvoudig een huurauto toe aan deze vakantie tijdens het maken van je boeking.
Zorgeloos rondrijden en 24/7 persoonlijke ondersteuning
Extra verzekeringen niet nodig
Geen gedoe ter plaatse
Hele vakantie beschikking over je huurauto
Gratis stadstour in Praag (beperkt beschikbaar)
Centrale ligging in bruisende wijk
Openbaar vervoer om de hoek
Diverse winkels in de buurt
Moderne en comfortabele kamers
Bezoek de Astronomische Klok
Smart service 24/7 via de TUI app
Smart service 24/7 via de TUI app
Tijdens je verblijf komt er geen TUI reisleiding in je accommodatie.
Informatie en contact met TUI is 24/7 beschikbaar in het Nederlands via de TUI app.
Je kunt ons bereiken via de chat in de TUI app vanaf 24 uur voor vertrek.
Noodgeval? Het noodnummer vind je terug in je reisdocumenten.