- airco (tegen betaling), telefoon, gratis wifi, tv en gratis kluisje
- kitchenette met koelkast en koffie- & theezetfaciliteiten
- badkamer met douche en toilet
- kamer met 2 eenpersoonsbedden
- balkon
SCHERP GEPRIJSD Iris is een kleinschalig appartementencomplex in Psalidi op Kos. Ga lekker dobberen in het zwembad totdat je handen geribbeld zijn. Daarna is het tijd om een drankje te halen bij de bar. De kamers van hotel Iris zijn netjes ingericht en het personeel doet graag een stapje extra voor je. Het hotel heeft een rustige ligging en het centrum van Kos-stad ligt vlakbij. Ideaal om de restaurants in het centrum te gaan verkennen. Ben je sportief? Dan wandel je er in een half uurtje naartoe. Liever dichterbij uit eten? In de buurt vind je ook diverse leuke tavernas. Kali Orexi!
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Zowel het vliegen via TUI, als vervoer naar het hotel, als het hotel zelf waren perfect geregeld. Vooral het hotel was perfect met goed onderhouden en schone kamer + heerlijk zwembad. Top!!
Wij zien met een goed gevoel terug op onze vakantie. Een volgende vakantie hopen wij opnieuw bij TUI te regelen.
Ontzettend gezellig en gastvrij familie Hotel/appartement. Gezellige bar, mooi zwembad. Wij hadden een luxe appartement, keurig verzorgd, zeer schoon. Aan het zwembad kan de hele dag eenvoudig maar heerlijk gegeten worden.
Mooi hotel op een prima locatie. Kamer was heel netjes, goed bed, mooie badkamer. Elke dag schoonmaak behalve op zondag. Gezellige bar en een groot zwembad met voldoende ligbedden. De familie is heel vriendelijk, staan altijd voor je klaar en organiseren veel gezellige avonden. Zeker een aanrader!
Hele mooie, schone kamer. Gezellig hotel maar het zwembad was vies, heel diep en de roosters er omheen, gewoon vuil. Ook lagen er veel tegels rond het zwembad los. Verder hebben wij een plezierig verblijf gehad.
Wij hebben een heerlijke vakantie gehad. Iris Hotel is een prima verblijf als je veel de pad op bent of een strandliefhebber bent.
Wij hadden de luxe appartement geboekt en die was netjes. Mooie badkamer en 6 dagen (op zondag niet) schoonmaak en schone handdoeken. Heerlijk bed met goed matrassen. Het zwembad was wel aardig maar de bedden werden al vroeg gereserveerd door gasten. De matrassen...