- airco, telefoon, tv en gratis kluisje
- koelkast
- badkamer met bad of douche, haardroger en toilet
- kamer met 2 eenpersoonsbedden
- balkon met zitje
SCHERP GEPRIJSD Een betere uitvalsbasis dan LIVVO Costa Taurito is er niet. Aan de ene zijde het bergachtige landschap van Playa Taurito aan de andere zijde een uitgestrekt uitzicht over de baai van Taurito. LIVVO Costa Taurito is een fijn All Inlclusive hotel waar je een een heerlijke vakantie zult beleven. Ook kun je kiezen voor een kamertype inclusief toegang tot het waterpark. Het strand ligt op loopafstand en voor een leuk uitstapje met weinig reistijd kun je terecht in het havendorpje Puerto de Mogan. Kleurrijke huizen, bruggetjes en veel water geven deze plaats een unieke sfeer en om die reden wordt het in de volksmond ook wel ‘klein Venetië’ genoemd. Naast het feit dat het hier leuk rondneuzen is op het land kun je Puerto Rico ook bewonderen vanaf het water. Er zijn namelijk genoeg boottochtjes te boeken vanuit de Mediterraanse haven. Hoeveel dolfijnen kun jij spotten?
ontbijt (07:30-10:30 uur), lunch (13:00-15:00 uur), snacks (11:00-17:00 uur), diner in buffetvorm (18:30-21:30 uur)
frisdranken en lokale alcoholische drankjes (10:00-23:00 uur)
fitness, aerobics, darts, boogschieten
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Er word veel gerookte en veel mensen aan het vapen op plaatsen waar het niet mag.personeel zegt er niets van beetje jammer
Het hotel is netjes en personeel erg vriendelijk.
De kerstvakantie hebben wij doorgebracht op Gran Canaria, dat is ons prima bevallen.
Het hotel is gedateerd, maar de kamers zijn ruim en heel schoon. De eerste paar dagen was het nog rustig, tweede deel van de week was het volgeboekt en toen bleek het ook wel redelijk gehorig.
Het entertainment vindt plaats op een centraal plein. Niet heel spectaculair, maar wel leuk om even te kijken....
Het hotel is prima. De kamers zijn ruim en schoon. Het eten is goed. Wat ons erg gestoord heeft, is dat, hoewel er niet gerookte mag worden bij het zwembad en de pool bar, dat toch oogluikend wordt toegestaan. Als je er een opmerking over maakt, krijg je een grote mond van de rokers en lijkt het of jij fout bent. Buiten de lobby is een comfortabele rokershoek. Het vervelende is dat de deur van de ...
Accomodatie was wel wat gedateerd maar fijn kleinschalig en niet te versmaden superschoon alleen het eten zou wat gevarieerder cq soms warmer mogen maar er was genoeg keuze voor de meeste gasten verder is drankjes in plastic of papieren bekers niet zo gezellig maar nogmaals volgens ons zijn geld zeker waard
Vlucht en transfer goed , kamers zijn matig en de vloer is vanaf de eerste dag niet schoon geweest( haren en stof van vorige gasten nog te vinden ) We hebben het wel aangekaart maar is helaas onveranderd gebleven. Als je een leuke aanbieding vind het is prima voor n weekje zon. Maar verwacht niet te veel.