- zeezicht
- airco, telefoon, tv en gratis kluisje
- koelkast en koffie- & theezetfaciliteiten
- badkamer met bad, douche, haardroger, toiletartikelen en toilet
- kamer met 1 tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden
- balkon of terras met zitje
Fantástico! In Hotel Mogán Princess & Beach Club bij de rustige badplaats Playa Taurito aan de zuidkust van Gran Canaria heb je even niets aan je hoofd. Dit is de ultieme relaxplek in de eilandzon, nabij het authentieke vissersdorp Puerto Mogán waar iedere dag nog 800 vissers hun netten uitgooien en de vangst van de ochtend ’s middags op het menu del día staat. Dwaal er door straatjes met typische Canarische balkons en bloeiende bougainville. Maar niet voordat je een duik hebt genomen in het grote buitenbad of adult-only panoramisch zwembad met een blik op de eindeloze horizon en een drankje hebt gedronken in de Beach Club op het strand. Ook de Beach Club is inclusief wanneer je het All Inclusive hotel Mogán Princess & Beach Club boekt.
ontbijt (08:00-10:30 uur), lunch (13:00-15:00 uur), high tea (16:00-18:00 uur), ijsjes en snacks (10:30-18:00 uur), snacks en lunch aan het strand (12:00-15:00 uur), diner in buffetvorm (19:00-21:30 uur)
mineraalwater, frisdranken en lokale alcoholische drankjes (10:00-00:00 uur)
aerobics, tafeltennis, animatie overdag
drankjes en lunch in de Beach Club aan het strand zijn inclusief
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Een minpuntje, bij het strand is all inclusive maar moet de strandstoel en de parasol, dat moet we zelf betalen, niet in de documentatie gezegd.
En nog een minpuntje, cocktails uit een automaat, niet te pruimen, en hoort ook niet.
Wat een net hotel, bij het zwembad mag de hygiëne wel wat beter. Het uitzicht is fantastisch! Het hotel is wel sterk verouderd en aan renovatie toe. Het eten is prima en afwisselend. Hou rekening met de vele trappen die niet erg zijn als de liften werken. Tijdens ons verblijf waren ze regelmatig buiten gebruik.
Mijn ervaring met het hotel en vervoer:
De hotelbusservice voldeed helaas niet helemaal aan mijn verwachtingen. De kwaliteit van het eten was gemiddeld. Het stadsbushalte lag vrij ver, waardoor ik genoodzaakt was een taxi te nemen, wat extra kosten met zich meebracht. De hotelobby was eenvoudig van uitstraling en de kamers zouden gebaat zijn bij een opknapbeurt. Al met al was mijn verblijf ge...
Het hotel was stil blijven staan. Alles was verouderd maar wel oké. Het eten is eigenlijk elke dag hetzelfde. Wel goed te eten.
Heerlijk hotel!!