- ca. 15 m², airco, telefoon, gratis wifi, tv, gratis kluisje en minibar (tegen betaling)
- badkamer met bad, haardroger, badjas en toilet
- kamer met 1 tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden
- type bed kan per kamer verschillend zijn
KASSAKORTING Al jaren een favoriet binnen ons Lissabon assortiment! Uitstekend hotel midden in het sfeervolle centrum van Lissabon. Aan het Martim Moniz plein en met vele terrasjes en winkels in de directe omgeving. Kwaliteit en goede service zijn erg belangrijk bij Hotel Mundial. Vanuit het restaurant op de bovenste verdieping heb je een uniek uitzicht over de oude stad en de rivier de Taag. Hier vind je ook het dakterras, een perfect plekje om te genieten van een goed glas wijn of een lekkere cocktail. Castelo São Jorge is van hieruit goed te zien. Leuk detail: voor het hotel stopt de authentieke tram 28 die je via de historische wijk Alfama naar Kasteel São Jorge brengt.
"Het beroemde Trammetje lijn-28 stopt voor het hotel en brengt je door de cultuurhistorische stad" Meer van onze gasten
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Prima hotel midden in het centrum. Vlak bij bezienswaardigheden bushaltes metro en restaurants.
Kamers aan de straatzijde wel gehorig. Kamers erg ruim badkamer wat aan de kleine kant.. uitstekende service. Taxi's voor de deur.
Super service, schoon en zeer behulpzaam en vriendelijk personeel
Geweldige locatie, midden in het centrum, overal dichtbij centrum , metro tram, bus. Appartementen complex super netjes, supermarkt naast het complex.
hotel is in het centrum nabij metro- en treinstation gelegen. Verder lopen de trammetjes langs het hotel. De ligging brengt ook veel geluidsoverlast met zich mee. Met name de sirenes van hulpdiensten gaan de gehele avond en nacht door en doen je wakker schrikken
Prima hotel, alleen jammer dat de rooftop bar steeds te vol was en de toegang geweigerd werd.
Locatie goed bereikbaar met OV. Veel leuke restaurants.
Opletten in de avond, zakkenrollers actief.