Midden in de bruisende metropool
Renaissance New York Times Square ligt op een unieke plek in het hart van New York. Vanuit het hotel stap je direct het levendige Times Square op, waar licht, geluid en energie samenkomen. De kamers zijn modern en comfortabel, met uitzicht op de stad en geluidsdichte ramen. En fijne faciliteiten zoals airco, een fitnessruimte en een bar. In het restaurant geniet je van Amerikaanse gerechten met een twist. Ontspan op het terras of in de stijlvolle lounge van Renaissance New York Times Square. Ontdek deze stad in de Verenigde Staten te voet. Central Park ligt op 15 minuten lopen en het Museum of Modern Art op 10 minuten. Tip: maak een trip naar Brooklyn en wandel over de iconische brug. Zo beleef je New York op een andere manier.
Faciliteiten
Faciliteiten
- Airco
- Receptie (24 uur)
- Inchecken: vanaf 16:00 uur, uitchecken: voor 12:00 uur
- Bagageruimte
-
Tegen betaling
- Wifi in openbare ruimte
- Valet parkeren, ca. USD 80,00 per 24 uur
Overige informatie
Overige informatie
- Officiële classificatie: 4 sterren
- Onze classificatie: 4 sterren
- Totaal aantal kamers/ appartementen: 317
- Het hoofdgebouw heeft een lift
Belangrijke informatie
Belangrijke informatie
- Honden niet toegestaan
- Deze reis/accommodatie is onvoldoende/niet geschikt voor personen met beperkte mobiliteit.
- Tenminste één persoon in de boeking dient minimaal 21 jaar te zijn om te mogen verblijven bij dit hotel
Inbegrepen
Inbegrepen
- Inclusief: 14,75% belasting, $3.50 toeristenbelasting per nacht
Niet Inbegrepen (ter plaatse betalen)
Niet Inbegrepen (ter plaatse betalen)
-
Verplicht
- Facility fee ca. $40,16 per nacht per kamer (ter plaatse te betalen)
- Borg, ca. $100 per nacht, per creditcard te voldoen, retour na het uitchecken (ter plaatse te betalen)
- Deze verplichte kosten maken geen onderdeel uit van het bedrag dat je aan TUI betaalt en moeten op de bestemming worden voldaan.
More Inclusive
More Inclusive
- •Wie op zaterdag met TUI in New York is, krijgt een mooie fietstour door een deel van deze geweldige stad. TUI trakteert! De fietstour begint elke zaterdag om 09.30 uur (09.15 uur verzamelen) en doet Lower Manhattan, de Brooklyn Bridge en Brooklyn in ongeveer twee uur aan. Onderweg hoor je de prachtigste verhalen over de stad van de Nederlandstalige gids. En natuurlijk wordt er regelmatig gestopt om foto’s te kunnen maken. Als je je stedentrip naar New York boekt, krijg je bij stap 2 de mogelijkheid om de Nederlandstalige fietstour kosteloos bij te boeken. Er zijn maar een beperkt aantal plaatsen beschikbaar. Krijg je tijdens het boeken geen optie om de tour te selecteren, dan zit deze helaas vol.
•Wie nu een citytrip New York boekt, krijgt van TUI insider tips cadeau in een handige, ready-to-print PDF bij je reisdocumenten. Onze eigen Big Apple experts hebben al hun favoriete plekken voor je verzameld. Denk: Times Out Market in Dumbo, Brooklyn en een paar van de leukste roof-top terrassen. Écht leuk wordt het pas als je Times Square achter je laat. En met deze verrassende tips weet je straks precies waar je naar toe wil.
Ligging
Ligging
- Luchthaven Newark Liberty International Airport op ca. 26 km
- Madame Tussauds New York op circa 550 meter
- Metrostation 49th Street Station op ca. 100 m
- Museum of Modern Art op circa 850 meter
- Treinstation Grand Central Terminal op ca. 1300 m
Huurauto
Huurauto
Voeg eenvoudig een huurauto toe aan deze vakantie tijdens het maken van je boeking.
- Zorgeloos rondrijden en 24/7 persoonlijke ondersteuning
- Extra verzekeringen niet nodig
- Geen gedoe ter plaatse
- Hele vakantie beschikking over je huurauto