- ca. 25 m² (kan verschillen per kamer), airco, ventilator, telefoon, gratis wifi, tv en gratis kluisje
- koelkast
- badkamer met douche, haardroger en toilet
- kamer met 1 tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden
- balkon of terras met zitje
KASSAKORTING Dikke pret voor jong en oud in het mooie hotel Riu Buenavista. De kids hebben de tijd van hun leven in RiuLand. In de tussentijd leef jij je uit in de fitness en kom je daarna helemaal tot rust aan het zwembad. Wat je ook kiest, het personeel maakt het je graag naar de zin. Maar ook het strand van Playa Paraiso is vlakbij. Slippers aan en zwemspullen mee, je bent er zo. Aan het einde van de dag maak je je op voor een All Inclusive diner met uitzicht over zee. Laat je verrassen door de diversiteit aan smaken. Bij RIU weten ze hoe ze hun gasten in de watten moeten leggen.
"Buena Vista is echt een buena vista" Meer van onze gasten
ontbijt (08:00-10:30 uur), lunch (13:00-15:00 uur), snacks (24 uur), diner in buffetvorm (18:00-21:00 uur), showcooking, ijsjes, vers fruit
koffie en thee, mineraalwater, frisdranken, bier, wijn en lokale alcoholische drankjes (24 uur)
voetbal, fitness, aerobics, gymnastiek, RiuFit groepslessen, animatie overdag, shows
ontbijt (08:00-10:30 uur), lunch (13:00-15:00 uur), snacks (24 uur), diner in buffetvorm (18:00-21:00 uur), showcooking, ijsjes, vers fruit
koffie en thee, mineraalwater, frisdranken, bier, wijn en lokale alcoholische drankjes (24 uur)
tennisbaan, voetbal, fitness, aerobics, gymnastiek, RiuFit groepslessen, animatie overdag, shows
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Mooie ligging op een rots aan zee. Veel zwembaden en genoeg bedjes. Wel jammer dat veel mensen aan handdoekje leggen doen en dat het hotel hier niet tegen optreedt...... Leuk strand in de buurt, Playa de Ajabo, als je even de drukte van het hotel wilt ontvluchten. Kosten van de garage zijn 9 euro per dag, hoef je niet steeds te zoeken naar een plekje. Eten was heerlijk, genoeg keus.
Wij zijn naar Riu Buenavista in playa parasio op Tenerife geweest. Wij hebben echt een heerlijke vakantie gehad met een zeer goed verblijf. Het is voor iedereen persoonlijk, maar wij geven ons verblijf een 10. Heerlijke kamer met zeezicht, misschien beetje gedateerd, maar je slaapt er alleen maar. Erg schoon.
Wat een geweldig hotel. Prachtige locatie, zeer vriendelijk personeel en een uitstekend entertainment team. Ga hier zeker weer naar toe.
Riu Buenavista is een comfortabel hotel, met ruime & schone kamers, goede & snelle service, een uitgebreid buffet, fijne zwembaden in de zon, een sportschooltje en voldoende activiteiten. Dit alles voor een hele goede prijs.
Erg mooi hotel om te zien van buitenaf, ook van binnen was het erg mooi en netjes.
Het personeel was erg vriendelijk en makkelijk mee te communiceren.
Voor mij als 1 persoons reiziger moest ik alleen wel altijd iets op tafel laten liggen om te laten zien dat ik terug naar het buffet was of drinken aan het halen, anders werd de tafel al opgeruimd voordat ik klaar was. Voordeel was dat ik...