- verwarming (tegen betaling), tv en gratis safe
- badkamer met bad en douche
- badkamer
- balkon met zitje
Op loop afstand van het strand van Benidorm levante, vind je het actieve hotel Rosamar. Hier hoef je je niet te vervelen. Je kan hier tennissen, fietsen, hikken, minigolven en fitnessen. Ben je echte waterrat? Er zijn ook duik en snorkel faciliteiten. Naast deze activiteiten kan je ook heerlijk relaxen in het wellnescentrum of in alle rust een boekje halen bij de bibliotheek. Vanaf het hotel loop je binnen 15 minuten het centrum binnen van het levendige Benidorm. De stad staat bekent om de lange wandelboulevards met leuke winkeltjes en terrasjes.
showcooking, 2x/week thema-avondmaal, snacks (10:30-13:00 uur), snacks (15:00-19:00 uur)
mineraalwater, wijn, lokale alcoholische drankjes en selectie van niet-alcoholische dranken in de bars (10:30-23:00 uur), 40% korting op merkdranken
spa, 40% korting in het spacentrum
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.