- ca. 32 m² (kan verschillen per kamer), telefoon, gratis wifi, tv, kluisje (tegen betaling) en minibar (tegen betaling)
- badkamer met bad of douche, haardroger en toilet
- kamer met 1 tweepersoonsbed of 3 eenpersoonsbedden
- balkon met zitje
Op zoek naar dé ultieme chillspot? Hotel Royal Nozha Beach in Hammamet is the place to be. Het zwembad is omringd door een schitterende tuin, perfect om lekker achterover te leunen met je favoriete drankje bij de poolbar. Want hé, het is tenslotte vakantie, toch? Voor die échte zen vibes is er de spa, waar je jezelf laat verwennen met een ontspannende massage. Je voelt je daarna gegarandeerd als herboren. Maar wacht, er is meer: het privéstrand. Kies je ligbed en laat de zon hier je beste vriend zijn. Na een ochtend relaxen is een middagje Hammamet ook een aanrader. Struin de gezellige medina in voor wat shopplezier en ontdek de leukste souvenirs en typisch Tunesische snuisterijen. En als je terugkomt bij hotel Royal Nozha Beach, schuif je lekker aan voor een heerlijk buffet in het hoofdrestaurant en eindig je de avond natuurlijk met een knallende show of een gezellig potje bowling. Fijne vakantie!
ontbijt, lunch, snacks, diner in buffetvorm, à-la-cartediner mogelijk. Voor dit diner worden additionele kosten in rekening gebracht (reserveren verplicht), ijsjes
koffie en thee, mineraalwater, frisdranken, bier, wijn en lokale alcoholische drankjes (10:00-23:00 uur)
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Wij hadden eigenlijk een ander hotel geboekt, maar deze bleek vol te zijn. Dit hotel was op aanbeveling van jullie en op zich is het hotel prima en het eten vinden wij niet geweldig maar dat ligt aan ons hoewel je wel continue in lange rijen staat voor je je eten kan pakken.. er is keuze genoeg ook qua fruit.
Het zwembad is prima maar wordt niet echt heel goed schoon gemaakt, het mos zit aan ...
Heel leuke vakantie gehad volgend jaar
Gaan we weer.
Kamer netjes, eten uitstekend genoeg
Keus, mooi strand en personeel heel
Vriendelijk, entertainment uitstekend
Iedere avond leuke show.
Nog niet eerder meegemaakt.
Was heel gezellig.
Verblijf was goed hele goed en vriendelijke
Lees meer2 volwassenen Wijzig
Wil je eerder vertrekken dan 2 november? Bekijk de prijzen