Op slechts 250 meter van het brede strand van Lignano Sabbiadoro, vind je camping Sabbiadoro. De stacaravans zijn nét even anders dan je gewend bent: caravans met een voortent. Het echte kampeergevoel, maar wel met het comfort van een stacaravan. Camping Sabbiadora is zeer populair onder Nederlanders, mede door het grote zwembad, de prachtige ligging aan zee en de vele schaduwrijke plekken op deze bosrijke camping. Aan watersport geen gebrek aan de Venetiaanse Rivièra, maar het is ook zeker een aanrader om een boottocht langs de kust te maken. Wil je een dagje de omgeving verkennen? Denk dan zeker aan Venetië, met alle mooie grachten.
Airco
Gratis wifi in openbare ruimte
Receptie
Inchecken: 17:00 tot 23:00 uur, uitchecken: voor 10:00 uur
1 parkeerplaats per unit
Tegen betaling
Wasservice
Restaurant
2 bars
Snackbar
Afhaalmaaltijden mogelijk
4 buitenbaden: verwarmd
Kinderbad buiten: verwarmd
Buitenbaden open afhankelijk van het weer
Ligbedden en parasols
Jacuzzi (buiten)
Beachvolleybal
Fitnessfaciliteiten
Tafeltennis
Voetbal
Tegen betaling
Fietsverhuur
Minigolf
Paardrijden
Tennisbaan buiten
Windsurfen (licentie verplicht)
Overdag en 's avonds animatie
Discotheek
Het animatieteam spreekt Duits en Engels
Speeltuin
Miniclub (4 t/m 10 jaar, van 12-04 t/m 05-10)
Juniorclub (11 t/m 14 jaar, van 12-04 t/m 05-10)
Animatie
Officiële classificatie: 3 sterren
Onze classificatie: 3 sterren
Logies
Alle kosten hebben betrekking op de accommodatie en zijn ter plaatse te betalen tenzij anders vermeld
Kinderzwembad is verwarmd en overdekt in het laagseizoen en bij slechtere weersomstandigheden
Een late check-out is mogelijk bij beschikbaarheid en tegen betaling
De keuken dient schoon achtergelaten te worden, anders moet er €50 betaald worden
Het is mogelijk om fietsen te huren voor zowel volwassenen als kinderen. De prijzen zijn: € 2,50 per uur, € 5,00 voor een halve dag (6 uur), € 9,00 voor een dag, € 40,00 voor een week en € 60,00 voor 2 weken
Het is onbekend of deze reis/accommodatie in het algemeen geschikt is voor personen met beperkte mobiliteit. Of deze reis/accommodatie voldoet aan jouw specifieke behoeften, hangt af van je persoonlijke situatie. Neem hiervoor contact met ons op, zodat wij kunnen nagaan in hoeverre deze reis/accommodatie voldoet aan jouw behoeften.
In 2026 zijn er een aantal periodes waarop bezoekers aan de stad Venetië (vanaf 14 jaar) een ticket moeten aanschaffen voor hun dagbezoek (tussen 08.30 - 16.00). Je hebt het ticket alleen nodig voor een bezoek aan het historische centrum van Venetië. Voor de eilanden Lido di Venezia, Pellestrina, Murano, Burano, Torcello, Sant’Erasmo en Mazzorbo heb je geen registratie nodig. Ook heb je geen ticket nodig als je een of meer nacht(en) in Venetië verblijft. Het ticket betaal je per persoon per dag en is goedkoper als je het minimaal 5 dagen van te voren aanschaft. Je boekt het ticket via https://cda.ve.it/en/ Op deze website vind je ook meer informatie. Na registratie ontvang je een QR-code die de betaling bevestigt, deze dien je aan de ambtenaren te tonen bij de toegangspunten van Venetië.
Gas, water en elektriciteit
Bedlinnen
Startset bedlinnen
1 bedlinnenwissel per week
Verplicht
Toeristenbelasting ca. € 0,50 per nacht per persoon (vanaf 12 jaar, ter plaatse te betalen)
Deze verplichte kosten maken geen onderdeel uit van het bedrag dat je aan TUI betaalt en moeten op de bestemming worden voldaan. Als er verplichte kosten zijn voor gas, water, elektriciteit en/of verwarming, zijn deze niet in de reissom opgenomen. Deze kosten zijn afhankelijk van het verbruik in de accommodatie en zijn daarom vooraf niet in te schatten.
Niet verplicht
Handdoeken (zelf meenemen)
Honden toegestaan, maar niet bij het zwembad en op het strand
Er is een speciaal strand waar honden zijn toegestaan
Honden zijn toegestaan, tegen betaling. De bedragen verschillen per periode:
2 euro/dag tussen 23/3-7/5 & 15/9-6/10, 4 euro/dag tussen 8/5-27/6 & 1/9-14/9, 6 euro/dag tussen 28/6-9/8 & 26/8-31/8,
7 euro/dag tussen 10/8-25/8
Afstand vanaf Utrecht: ca. 1295 km
Centrum Lignano Sabbiadoro op ca. 800 m
In een groene omgeving en in levendige omgeving
Luchthaven Trieste op ca. 64 km
Luchthaven Venetie op ca. 83 km
Strand op ca. 250 m
Voeg eenvoudig een huurauto toe aan deze vakantie tijdens het maken van je boeking.
Zorgeloos rondrijden en 24/7 persoonlijke ondersteuning
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
airco (tegen betaling) en tv (tegen betaling)
kitchenette
douche en toilet
terras
ca. 21 m², airco en tv
kitchenette met gaskookplaat en koelkast
badkamer met douche en toilet
slaapkamer met 1 eenpersoonsbed en 1 stapelbed
slaapkamer met 1 tweepersoonsbed
terras met zitje
eindschoonmaak inclusief; keuken zelf schoon achterlaten of € 50,00 en borg: € 50,00, contant voldoen, retour bij vertrek
ca. 24 m², airco, tv en gratis kluisje
kitchenette met gaskookplaat, koelkast en diepvries
badkamer met douche en toilet
slaapkamer met 1 tweepersoonsbed
slaapkamer met 1 eenpersoonsbed en 1 stapelbed
terras met zitje
eindschoonmaak inclusief; keuken zelf schoon achterlaten of € 50,00 en borg: € 50,00, contant voldoen, retour bij vertrek
Foto (32)
Beoordelingen (TUI-gasten)
6,8
3 TUI klantbeoordelingen
Waardering
Uitstekend0
Heel goed1
Gemiddeld2
Matig0
Vreselijk0
Scores
Het hotel6,8
Jouw totale vakantie8
Eten en drinken8
Hygiëne6,8
Personeel en service8
33% van de TUI-gasten raadt deze accommodatie aan
Getoond(1 - 3) van 3
8
SharonGezin met jonge en/of oudere kinderenjuli 2024
“Camping sabbiadoro”
Ja maar wel in een wat duurder huisje!
Ja maar wel in een wat duurder huisje!
Het hotel 8
Hygiëne 8
Jouw totale vakantie 8
Personeel en service 8
Eten en drinken 8
Kindvriendelijk 10
6
AlineGezin met jonge en/of oudere kinderenjuli 2024
“Acvomodatie matig, zwembad en toiletgebouwen top”
Camping is massaal. Stacaravan G heel oud, weinig plek bij de accomodatie (auto moet voor de tent staan). Straatjes extreem smal.als iemand met de auto weg wilde gebeurde het regelmatig dat meerdere mensen hun autoweg moesten zetten. Inventaris stacaravan G heel summier (1 opscheplepel, geen snijplank of aardappelschilmesje, 5 kleine glaasjes) Heel vervelende steekmuggen.
Zwe...
Camping is massaal. Stacaravan G heel oud, weinig plek bij de accomodatie (auto moet voor de tent staan). Straatjes extreem smal.als iemand met de auto weg wilde gebeurde het regelmatig dat meerdere mensen hun autoweg moesten zetten. Inventaris stacaravan G heel summier (1 opscheplepel, geen snijplank of aardappelschilmesje, 5 kleine glaasjes) Heel vervelende steekmuggen.
Zwembad was leuk en goed. Toiletgebouwen waren echt superschoon en voldoende douches etc op de camping. Vanaf de camping loop je gemakkelijk naar het strand en de winkeltjes/restaurants.
Het hotel 6
Personeel en service 8
Jouw totale vakantie 8
Kindvriendelijk 8
Hygiëne 6
6
EviGezin met jonge en/of oudere kinderenaugustus 2023
“Prima”
Het was een primacamping. Vrij groot maar wij zaten in het 'kleine' gedeelte. De stacaravans zijn zeer minimaal ingericht (1 kookpan, 2 steelpannetjes) paar glaasjes en wat kopjes. Koffiezet apparaat hadden we van huis uit dus meegenomen omdat we dit al gelezen hadden. Het was er ontzettend druk, het zwembad was te klein voor het grote aantal gasten. Ook aam het strand was het dr...
Het was een primacamping. Vrij groot maar wij zaten in het 'kleine' gedeelte. De stacaravans zijn zeer minimaal ingericht (1 kookpan, 2 steelpannetjes) paar glaasjes en wat kopjes. Koffiezet apparaat hadden we van huis uit dus meegenomen omdat we dit al gelezen hadden. Het was er ontzettend druk, het zwembad was te klein voor het grote aantal gasten. Ook aam het strand was het druk, maar dat was redelijk te doen! Overdag was er wel wat entertainment voor de Kids, maar daar hebben we niet veel gebruik van gemaakt. De minidisco is pas om 21.15 en dan om 22.00 de avond show. Dat was voor onze Kids wat laat. Al met al, geen slechte vakantie, maar niet voor herhaling vatbaar.