- airco, telefoon, gratis wifi, tv en kluisje (tegen betaling)
- magnetron, koelkast en waterkoker
- badkamer met bad, haardroger en toilet
- woon-/slaapkamer met 2 eenpersoonssofabedden
- slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden
- balkon met zitje
KASSAKORTING Check met vrienden of met je gezin in bij Tropic Garden op Ibiza, pak de zwemkleding uit de koffer en maak kennis met het Mediterrane buitenleven. Hola zon, zee, zomer! Beweeg met de zon mee en kies iedere dag een andere, favoriete stek op het witte eiland. Of dat nu Santa Eulalia playa, een intiem baaitje met palmbomen of het hotelligbed aan het zwembad is. En, de kinderen? Die hebben de hele dag volop waterpret in Aparthotel Tropic Garden. Met een kleine zomeravondwandeling beland je in het mekka van gastronomie en cultuur: Santa Eulalia met z’n haven. Sluit er de dag af met verse calamares en maak nieuwe plannen voor mañana. En wil je jezelf tijdens je vakantie in de watten leggen? Dan zijn de Selected kamers iets voor jou. Geniet ook gelijk van alle extra's zoals een welkomstdrankje en toegang tot de Sky & Sea Lounge.
"“Vakantie is: weg met to-do-lijstjes. Laat die maar over aan het vriendelijke personeel en het top animatieteam van Tropic Garden. De shows onder de Spaanse zon zijn elke dag een verrassing voor kinderen. En: als zij plezier hebben, heb jij het ook.”" Meer van onze gasten
ontbijt, lunch, high tea, diner in buffetvorm, één thema-avond per week (italiaans, spaans, Tex-Mex of Orientaals)
frisdranken en lokale alcoholische drankjes (10:00-00:00 uur), wijn
tennisbaan, voetbal, basketbal, fitness, tafeltennis, darts, animatie overdag, shows, livemuziek, sauna, jacuzzi
snacks bij de poolbar zijn niet inbegrepen in de All Inclusive formule (wel krijg je 30% korting)
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Alles was oké mooie kamer,accommodatie perfect ,eten top kan niet beter
Hotel is super netjes en alles is goed georganiseerd. Personeel is super vriendelijk en behulpzaam. Kamers zijn zeer netjes en het eten is heel lekker en gevarieerd.
Ook de complimenten aan het entertainment team die het super voor elkaar hebben voor zowel jong als oud.
Wij gaan zeker nogmaals terug naar dit mooie hotel in deze prachtige stad op Ibiza.
Erg naar ons zin gehad vriendelijk personeel hygiënisch leuk entertainment enige nadeel douche in bad en geen beugel waar je je aan vast kan houuden
Dit is een top hotel alleen de kamers zijn wel aan renovatie toe!
Verder een supervlocatie ten opzichte van Santa eularia
Prima hotel, elke dag schoonmaak en handdoeken wissel. Handdoeken service zwembad. We hadden half pension, ontbijt en diner prima, genoeg keuze en variatie. Frisdrank/ bier/ wijn tijdens diner inclusief!
Centrum Santa Eularia op loopafstand 15-20 minuten. Grote supermarkt op 100 meter afstand.
Zeer vriendelijke hotel medewerkers.