KASSAKORTING Laat je verrassen door de mooie regio van Vuokatti. In de komende week verblijf je in het gezellige Vuokatinmaa Cottages Vuokatti. Midden in een regio die bekendstaat om zijn eindeloze bossen en duizenden meren. Een week lang vol avontuur ligt voor je, met zes gave excursies op de planning. Glijd over het sneeuwlandschap tijdens een huskytocht, maak een sneeuwschoenenwandeling door de besneeuwde bossen, proef de stilte van het ijsvissen, cruise met langlaufski’s door de natuur en zoef met de sneeuwscooter over de bevroren paden. En dat is nog niet alles. Misschien zie je wel het magische noorderlicht dansen aan de hemel. Na zo'n actieve dag is het heerlijk om te ontspannen in de sauna om de dag nog eens te herbeleven. Fijne week!
Vandaag begint je avontuur! Je vliegt van Rotterdam naar het winterse Kajaani in Finland. Na de landing staat er een transfer klaar die je naar het fijne Vuokatinmaa Cottages brengt. De rest van de dag? Helemaal voor jou. Ga lekker ontspannen, verken de omgeving of laat je alvast onderdompelen in die heerlijke Finse wintervibes.
Trek je sneeuwschoenen aan, want het is tijd voor een nieuw avontuur. Eerst krijg je een mini-cursus sneeuwschoenen lopen. Dit is makkelijker dan het klinkt, beloofd! En dan neemt de gids je mee de besneeuwde bossen in. Het voelt alsof je door een winterwonderland wandelt, compleet met verhalen over de natuur en de geschiedenis van Vuokatti. Halverwege stop je voor een gezellige pauze met warme drankjes. Even lekker opwarmen en opladen. De route is ongeveer twee kilometer, dus het is heerlijk relaxed en geschikt voor iedereen. Echt een fijne manier om de Finse natuur te ontdekken.
Tijd voor een écht Fins avontuur: ijsvissen! Eerst trek je je lekkere warme thermokleding aan, je wilt tenslotte niet bibberen. Daarna wandel je door een sprookjesachtig bos naar een bevroren meer. Daar laat de gids je zien hoe je een gat in het ijs boort. Superleuk om te doen, en daarna is het hengels uitgooien maar. Met een beetje geluk haal je een flinke snoekbaars boven water. Geen beet? Geen stress. Je probeert gewoon een andere plek. Tussendoor warm je op met een heerlijk drankje en geniet je van de gezelligheid.