Zin in een stedentrip naar Lissabon? Hotel Acta Moa is jouw ideale uitvalsbasis. Dit fijne hotel ligt in de levendige wijk Areeiro, net buiten het drukke centrum. Spring de metro of bus in en binnen 15 minuten sta je in de historische wijken Baixa en Alfama, waar kleurrijke tegeltjes je begeleiden door smalle straatjes. Klim omhoog naar Castelo de São Jorge en bewonder de stad die zich onder je uitstrekt. Ook het groene Parque Eduardo VII ligt vlakbij, perfect voor een ontspannen wandeling of laat je betoveren door straatmuzikanten die fado spelen. Proef pastéis de nata bij een lokale pastelaria en maak een ritje met de iconische Tram 28 die snelt door de stad. Terug bij Acta Moa neem je een verfrissende duik in het buitenzwembad, waar je heerlijk afkoelt onder de Portugese zon op het zonneterras. Nog energie voor een workout in de fitness? Of kies je toch voor je comfortabele bed? De keuze is aan jou, Acta Moa doet de rest.
Airco
Gratis wifi in openbare ruimte
Receptie (24 uur)
Inchecken: van 15:30 tot 0:00 uur, uitchecken: voor 11:30 uur
Tegen betaling
Koffiebar
À-la-carterestaurant
Ontbijtrestaurant
Bar
Snackbar
Buitenbad: open: seizoensgebonden
Ligbedden en parasols
Fitnessfaciliteiten
Officiële classificatie: 4 sterren
Onze classificatie: 4 sterren
Totaal aantal kamers/ appartementen: 163
Gebouwd in 2025
Logies
Honden niet toegestaan
Deze reis/accommodatie is onvoldoende/niet geschikt voor personen met beperkte mobiliteit.
Bij het inchecken wordt om een identiteitsbewijs met foto en om een creditcard gevraagd.
Verplicht
Toeristenbelasting ca. 4,00 per nacht per persoon (vanaf 13 jaar, ter plaatse te betalen)
Deze verplichte kosten maken geen onderdeel uit van het bedrag dat je aan TUI betaalt en moeten op de bestemming worden voldaan.
Wie op zaterdag met TUI in Lissabon is en de stad écht wil leren kennen, sluit aan bij onze twee uur durende stadwandeling. TUI trakteert! De wandeling begint elke zaterdag om 10:30 uur. Samen met onze Nederlandse gids ga je met de historische tram naar het hoge gelegen Miradouro do Torel en via het uitkijkpunt bij de toren Colina da Santa Ana lopen we naar beneden en doen we het beroemde plein Martim Moniz aan. We lopen door de kleine straatjes van Mouraria om het eindpunt op het Rossioplein te bereiken. Als je je stedentrip naar Lissabon boekt, krijg je bij stap 2 de mogelijkheid om deze stadwandeling te reserveren. Er zijn maar een beperkt aantal plaatsen beschikbaar. Krijg je tijdens het boeken geen optie om de tour te selecteren, dan zit deze helaas vol.
Eduardo VII park op ca. 3200 meter
Luchthaven Humberto Delgado op ca. 3 km
Metrostation Areeiro op ca. 400 m
Praca do Comercio op ca. 4500 meter
Treinstation Areeiro op ca. 1200 m
Voeg eenvoudig een huurauto toe aan deze vakantie tijdens het maken van je boeking.
Zorgeloos rondrijden en 24/7 persoonlijke ondersteuning