- ca. 17 m² (kan verschillen per kamer), airco, verwarming, telefoon, gratis wifi, tv en gratis kluisje
- douche, haardroger en toilet
- kamer met 1 tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden
SCHERP GEPRIJSD Hotel Acta Voraport is gelegen in de geweldige stad Barcelona. Dit hotel vind je in de wijk Poblenou en heeft alles wat je wenst voor een stedentrip en bovenal tegen een gunstige prijs. Een echte aanrader voor onze klanten! De kamers zijn modern en comfortabel ingericht. Na een heerlijke nachtrust geniet je van een prima ontbijtbuffet. Een dagje naar het strand is geen moeite, je loopt al in tien minuten naar het heerlijke zandstrand van Bogatell. Meer een liefhebber van het zwembad? Acta Voraport heeft een infinity pool op het dakterras waar je van april tot oktober kunt genieten van een prachtig uitzicht over Barcelona. Ook de belangrijke bezienswaardigheden zijn makkelijk en snel met het openbaar vervoer te bereiken. Voor een uitgebreid diner of echte Spaanse tapas hoef je niet ver te zoeken. Overal om het hotel zijn restaurants te vinden en ook aan het strand vind je vele leuke eettentjes. Als we je een leuke tip mogen geven: Om de hoek ligt de Rambla del Poblenou, ook wel de kleine Ramblas genoemd. Deze levendige straat barst van de gezellige restaurantjes!
"Hotel met mooi uitzicht" Meer van onze gasten
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Gasten ervaren dit als een schoon, modern hotel met vriendelijk en behulpzaam personeel. De ligging wordt gewaardeerd: dicht bij strand en metro, waardoor Barcelona goed bereikbaar is. Het dakterras met zwembad en prachtig uitzicht over de stad is een groot pluspunt. Het ontbijtbuffet is uitgebreid en lekker, hoewel sommigen meer variatie missen. Kamers zijn netjes en comfortabel met goede bedden en douches.
Alles klopte, ons hotel, de omgeving, de tickets voor onze bezienswaardigheden, vervoer op loopafstand.
We hoefden niets meer te doen dan alleen volop genieten
Barcelona is een mooie stad om te bezoeken. Even er helemaal uit zijn al is het maar voor een paar dagen.
Een aanrader om te slapen is het Acta Voraport hotel in de rustige wijk Poblenou. Tapas restaurantjes om de hoek. Metro vlakbij.
Echt een aanrader.
Prima accommodatie, goed ontbijt. Ligging prima. We hebben bijna alles gelopen. Prima te doen. Lekke eettentjes in de buurt. Genoten.
Wij waren hier voor 4 dagen stedentrip, geboekt met ontbijt, mooi schoon hotel, vriendelijk personeel super uitzicht op Barcelona vanaf de rooftop! Aanradertje
Knap hotel met zwembad en bar op de rooftop. Gemakkelijk bereikbaar met de metro. Je kan te voet tot aan het strand wandelen. Lekker ontbijt, wel elke dag hetzelfde. Jammer dat er eens geen pannenkoekjes waren. Ik miste ook een waterkoker/koffiezet op de kamer. Je kon beneden wel water nemen zoveel je wou aan tapkraantje. Zouden zeker nog terugkeren.