- ca. 35 m² (kan verschillen per kamer), airco, telefoon, gratis wifi, tv en gratis kluisje
- koelkast
- badkamer met bad of douche, haardroger en toilet
- slaapkamer met 1 tweepersoonsbed
- slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden
- balkon of terras met zitje
SCHERP GEPRIJSD Verblijf op Kos in het populaire Akti Beach in de plaats Kardamena. Met jonge kinderen is het mooi dat er de hele dag lekker veel te doen is. Dat heeft dit hotel goed begrepen. De enthousiaste begeleiders van de TUI KIDS’ CLUB weten de kleintjes elke dag weer te verrassen. Na de schelpenzoektocht, komen de kids terug met een grote grijns op hun gezicht. Ondertussen heb jij het rustig aangedaan, dat aerobics lesje komt morgen toch beter uit. Trek gekregen? Akti Beach staat bekend om haar gevarieerde buffetten, op ieder moment van de dag schep je iets lekkers op. 's Avonds weet het animatieteam kleine én grote gasten uitstekend te vermaken. En als de kids uitgeteld op bed liggen, is het terras van je familiekamer de plek voor nog een laatste drankje. Of twee.
"Prachtig schoon hotel met een zeer rijk buffet." Meer van onze gasten
ontbijt (07:00-10:30 uur), lunch (12:30-14:30 uur), snacks (10:00-18:00 uur), diner in buffetvorm (19:00-22:00 uur), à-la-cartediner mogelijk (reserveren verplicht), ijsjes (10:00-18:00 en 22:00-07:00 uur)
koffie en thee, mineraalwater, frisdranken, bier, wijn en sappen (24 uur), lokale alcoholische drankjes en internationale alcoholische drankjes (10:00-00:00 uur)
tennisbaan, volleybal, basketbal, fitness, aerobics, kano, waterfiets, minigolf, tafeltennis, tafelvoetbal, boogschieten, waterpolo, animatie overdag, shows
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Gasten ervaren Akti Beach als een ruim opgezet resort met mooie zwembaden en verzorgde tuinen. Het eten wordt als gevarieerd en goed gewaardeerd, met veel keuze bij het buffet. Het personeel is vriendelijk en behulpzaam. Het adults-only gedeelte biedt rust en heeft eigen faciliteiten. Minpunten zijn de verouderde badkamers, koude zwembaden en het smalle kiezelstrand met stenen in zee. De kamers worden dagelijks schoongemaakt. De gratis shuttlebus naar Kardamena is handig.
Heel fijn verblijf om te verblijven. Personeel ontzettend aardig en vriendelijk. Mooi park met veel zwembaden.
Wij zaten in adults only. Was erg prettig en rustig.
Mooi hotel. Wij hadden een prachtige maisonnette kamer, met meer bedden dan we nodig hadden. Bedden waren uitstekend, we hebben prima geslapen. Netjes en schoon. Het eten was heel goed, prima kwaliteit en veel keuze en variatie.
De zwembaden, bedjes en barretjes waren allemaal prima. Twee kleine minpuntjes: wij vonden de airco wat luidruchtig en we zaten vlakbij het animatie team; van ...
Groot maar niet massaal en vriendelijk personeel. Ook was er veel variatie in eten met een aziatisch deel, italiaans en uiteraard grieks eten.
Het resort was top!
Heel schoon, goed eten, zeer vriendelijk personeel alleen de bedden zijn waardeloos en 100% aan vernieuwing toe.
Zijn heel veel Engelse gasten maar hebben we weinig last van gehad
We zijn net terug van 10 dagen Akti Beach Club. Het was voor ons de eerste keer. Het restaurant en het eten is geweldig, elke dag veel variantie en het personeel is hier zeer goed. We waren vooral erg te spreken over Jayson, Daniela en Kati. Het was grappig dat de pizzabakker een Nederlander was.
We hadden een Familiesuite Type B, deze bleek direct aan de animatie pool te liggen waardoo...