- airco, telefoon, gratis wifi, tv en gratis kluisje
- koelkast
- badkamer met bad of douche, haardroger en toilet
- kamer met 2 eenpersoonsbedden
- balkon of terras met zitje
- sofabed wordt geplaatst bij extra persoon
SCHERP GEPRIJSD Welkom bij Alexandra Beach op Kos. Dit ruim opgezette complex ligt in Psalidi, net buiten Kos-stad. Je voelt je er meteen thuis. Net een klein dorp, waar veel aandacht is besteed aan de details. De kamers en appartementen zijn van alle gemakken voorzien en liggen in een mooi verzorgde tuin. Hou je van modern en een fris design? Boek dan een gerenoveerde Superior kamer. In de buurt vind je trouwens leuke eetadresjes, waar je direct aan het water zit. Of nip van een drankje in één van de uitnodigende bars. Je wandelt er zo naartoe. Het strand ligt om de hoek, maar ook het zwembad van Alexandra Beach is een heerlijke plek om te genieten van de zon.
"Niet te groot, niet te klein. Precies goed!" Meer van onze gasten
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Gasten ervaren Alexandra Beach als een schone, rustige accommodatie met vriendelijk personeel en een mooie ligging nabij Kos-stad en het strand. Het zwembad en de verzorgde tuin worden gewaardeerd, met voldoende ligbedden. De dagelijkse schoonmaak krijgt complimenten. Fietsen huren wordt aangeraden voor bezoek aan Kos-stad. Minpunten zijn het eentonige ontbijt, harde bedden en kleine doucheruimtes die nat worden. De gerenoveerde superior kamers zijn moderner dan standaardkamers.
it was absolutely great!
Overzichtelijk, rustig en prima hotel waar alles schoon is en verder weinig gebeurt.
Dat zal niet voor iedereen de wens zijn op vakantie, maar was i.i.g. wel precies wat wij zochten.
Erg fijn verblijf gehad.
Verouderd gedeelte van de appartementen maar dat mocht de pret niet drukken.
Supermarkt tegenover het appartement, zo ook de zee met bedjes.
Fietsen zijn aan te bevelen!
Alexandra Beach is een echte aanrader. Dicht bij het strand en gezellige tavernes. Het personeel van Alexandra Beach was erg vriendelijk en behulpzaam....en alles in een rustiger tempo dan wat we hier in Nederland gewend zijn. De kamers werden iedere dag schoongemaakt en hadden ruime balkons. Aangezien het vrij warm weer was, was een plons in het zwembad dan ook erg aangenaam.
Prachtige week gehad op Kos! Appartement was netjes en werd dagelijks top schoongemaakt. Ontbijt was prima. Zwembad schoon en genoeg ligbedden. Eten en drinken aan de bar was erg goed en voor een gunstige prijs. Aardig personeel. Ligging is mooi, dichtbij strand. Kos stad is lopend in half uur prima te doen. Ook zijn er fietsen te huur, maar hier hebben wij geen gebruik van gemaakt.