- ca. 32 m² (kan verschillen per kamer), telefoon, gratis wifi en gratis kluisje
- waterkoker
- badkamer met douche, haardroger, toiletartikelen en toilet
- kamer met 1 tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden
- balkon met zitje
AluaSoul Sunny Beach ligt in het bruisende centrum van Sunny Beach in het zonnige Bulgarije. Stel je voor: de zon die je verwarmt, de gezellige boulevard op een steenworp afstand, en het strand vlak voor je deur. Klinkt als een paradijs, toch? Twee verfrissende zwembaden wachten op je, perfect om in te dobberen of een paar baantjes te trekken. En voor de ultieme rust is er de spa. Sushi-lovers, opgelet! In restaurant JoJo proef je de lekkerste sushi en Aziatische gerechten in een sfeervolle setting. Op zoek naar nog meer luxe? De My Favorite Club kamers bieden je een exclusieve service die je vakantie extra bijzonder maakt. En als de avond valt? De discotheek van AluaSoul Sunny Beach is de plek voor onvergetelijke feestjes. Met livemuziek en dansend onder de sterren, samen met je vrienden. Eén ding is zeker: hier beleef je de vakantie van je leven.
ontbijt (08:00-10:00 uur), laat ontbijt mogelijk (10:00-11:00 uur), lunch (12:00-15:00 uur), snacks (12:00-17:00 uur), diner in buffetvorm (18:30-21:30 uur), à-la-cartediner mogelijk (reserveren verplicht)
koffie en thee, mineraalwater, frisdranken, bier, wijn en lokale alcoholische drankjes (10:00-00:00 uur)
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.