- airco, telefoon, gratis wifi, tv, gratis kluisje en minibar (tegen betaling)
- waterkoker en koffie- & theezetfaciliteiten
- badkamer met douche, haardroger en toilet
- kamer met 1 tweepersoonsbed
- balkon met zitje
KASSAKORTING Bij binnenkomst in Amare Beach Hotel Ibiza in San Antonio heb je meteen het ultieme vakantiegevoel. De inrichting is hip, trendy en luxueus. Net als Ibiza. Droom weg op je ligbed aan het zwembad, of op het strand dat voor de deur ligt. Waar je bij het zwembad lekker wat levendigheid om je heen hebt, is je kamer juist heel sereen ingericht om tot rust te komen. 's Ochtends start je de dag goed met een zeer uitgebreid ontbijt van uitstekende kwaliteit. Zin in wat actie? Werk je in het zweet in de fitnessruimte of ontdek de mooiste plekjes van Ibiza op de fiets. Gun jezelf daarna die heerlijke massage. 's Avonds schuif je aan bij één van de restaurants voor een culinaire verwennerij. Daarna is de Belvue Rooftop Bar the place to be. Met een lekkere cocktail in de hand heb je een geweldig uitzicht over de baai van San Antonio. Dé perfecte manier om je dag af te sluiten.
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Het Amàre Beach Hotel Ibiza wordt door gasten omschreven als fantastisch en prachtig. Het hotel biedt uitstekende service met vriendelijk personeel, heerlijk eten en een geweldig ontbijtbuffet. De rooftop bar is populair voor cocktails bij zonsondergang. Gasten waarderen de comfortabele bedden en luxe afwerking. Het zwembad heeft een levendige sfeer met muziek. De locatie ligt wat afgelegen, dus een huurauto is aan te raden.
Mooi hotel schone kamers alles heel schoon vriendelijk personeel en schoon rond het zwembad heerlijke ligbedden met persoonlijke bediening
Hotel Amàre Beach Hotel Ibiza was in 1 woord fantastisch.
De service was zeer goed, erg vriendelijk personeel, goed eten.
Op de rooftop heerlijk genoten van een cocktail en de ondergaande zon.
Vanuit onze kamer hadden wij schitterend uitzicht op de zee,
heerlijke bedden deze pastte helaas niet in onze koffer. 😉
Wij zijn erg enthousiast over het hotel en komen er graag n...
prachtig eiland met ontspannen sfeer, waar je ook bent
Prachtig hotel, ligt wel wat verder weg van bv Ibiza stad dus een auto huren om het eiland over te gaan is wel een must.
Fijne service, ook op de vertrekdag van de faciliteiten gebruik kunnen maken. Alleen een drankje en of hapje In het hotel nemen is duur.
Hotel is echt zoals beschreven op de site. Ziet er prachtig uit, eten is werkelijk geweldig. Personeel erg vriendelijk, heerlijke bedden bij zwembad. Alleen strand viel tegen.
2 volwassenen Wijzig

Wil je eerder vertrekken dan 1 april? Bekijk de prijzen
