Midden in het bruisende New York
Ontdek Arlo Midtown, gelegen tussen de bruisende Times Square en het opkomende Hudson Yards. Ga op in de natuurlijke en hedendaagse elementen van onze kamers. Arlo Midtown is jouw toegangspoort tot het theaterdistrict, met de metro binnen handbereik. Wandel naar het Empire State Building in 15 minuten, ontdek Bryant Park in 10. En wil je tussen alle levendigheid even bijkomen? Dan pak je de metro naar Central Park. Ideaal voor een gezellige pickick of om gewoon even heerlijk niks te doen. Ook Rockefeller Center is zeker een bezoek waard.
Faciliteiten
Faciliteiten
- Airco
- Gratis wifi in openbare ruimte
- Receptie (24 uur)
- Inchecken: vanaf 15:00 uur, uitchecken: tot 11:00 uur
- Gratis kluisje bij receptie
- Terras
- Tv lounge
- Bagageruimte
-
Tegen betaling
- (mini)supermarkt
- Wasservice
- Stomerijservice
- Publieke parkeerplaats
Restaurants/Bars
Restaurants/Bars
- Ontbijtrestaurant
- Bar: loungebar The Bar Room at Altair, open: van 16:00 tot 23:00 uur
Overige informatie
Overige informatie
- Officiële classificatie: 4 sterren
- Onze classificatie: 4 sterren
- Totaal aantal kamers/ appartementen: 489
- Het hoofdgebouw heeft een lift
Belangrijke informatie
Belangrijke informatie
- Honden niet toegestaan
- Deze reis/accommodatie is onvoldoende/niet geschikt voor personen met beperkte mobiliteit.
- Tenminste één persoon in de boeking dient minimaal 21 jaar te zijn om te mogen verblijven bij dit hotel
Inbegrepen
Inbegrepen
- Inclusief: 14,75% belasting, $3.50 toeristenbelasting per nacht
Niet Inbegrepen (ter plaatse betalen)
Niet Inbegrepen (ter plaatse betalen)
-
Verplicht
- Facility fee ca. $34.43 per nacht per kamer (ter plaatse te betalen)
- Borg, ca. $100 per verblijf, per creditcard te voldoen, retour na het uitchecken (ter plaatse te betalen)
- Deze verplichte kosten maken geen onderdeel uit van het bedrag dat je aan TUI betaalt en moeten op de bestemming worden voldaan.
More Inclusive
More Inclusive
- TUI trakteert! Wie met TUI op een zaterdag in New York is, krijgt een mooie fietstour door een deel van deze geweldige stad van ons cadeau. De fietstour begint elke zaterdag om 09.30 uur (09.15 uur verzamelen) en doet Lower Manhattan, de Brooklyn Bridge en Brooklyn in ongeveer twee uur aan. Onderweg hoor je de prachtigste verhalen over de stad van de Nederlandstalige gids. En natuurlijk wordt er regelmatig gestopt om foto’s te kunnen maken. Fiets je mee? Als je je stedentrip naar New York boekt, krijg je bij stap 2 de mogelijkheid om de Nederlandstalige fietstour kosteloos bij te boeken. Als je tijdens het boeken geen optie krijgt om de tour te selecteren zit deze helaas vol. •Wie nu een citytrip New York boekt, krijgt van TUI insider tips cadeau in een handige, ready-to-print PDF bij je reisdocumenten. Onze eigen Big Apple experts hebben al hun favoriete plekken voor je verzameld. Denk: Times Out Market in Dumbo, Brooklyn en een paar van de leukste roof-top terrassen. Écht leuk wordt het pas als je Times Square achter je laat. En met deze verrassende tips weet je straks precies waar je naar toe wil.
Ligging
Ligging
- Bryant Park op ca. 900 m
- Central Park op ca. 2.2 km
- Centrum New York op ca. 1700 m
- Empire State Building op ca. 1.1 km
- Luchthaven JFK op ca. 25 km
- Luchthaven Newark op ca. 25 km
- Metrostation 42nd Street-Port Authority Bus Terminal op ca. 350 m
- Rockefeller Center op ca. 1.4 km
- Treinstation Pennsylvania, NY op ca. 500 m
Huurauto
Huurauto
Voeg eenvoudig een huurauto toe aan deze vakantie tijdens het maken van je boeking.
- Zorgeloos rondrijden en 24/7 persoonlijke ondersteuning
- Extra verzekeringen niet nodig
- Geen gedoe ter plaatse
- Hele vakantie beschikking over je huurauto