- zeezicht
- airco, telefoon, gratis wifi, tv en safe (tegen betaling)
- koelkast en waterkoker
- badkamer met bad, haardroger en toilet
- kamer met 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonssofabed
- balkon met zitje
In hotel Atlantica Princess in Trianta vier je vakantie met een grote V. De kinderen krijg je hier niet meer weg. Het zwembad met kronkelige slangenglijbaan is veel te leuk. Een kinderclub, een kinderdisco, een speeltuin met piratenschip en zelfs een kinderbuffet mét ijsjes uiteraard. Kleine gasten komen niets te kort. En dan kunnen de grote gasten ook helemaal tot rust komen. Aan het zwembad of op het nabije strand bijvoorbeeld. Kun je even afstand nemen van dit All Inclusive paradijs dan is een bezoek aan de Rhodos-stad een aanrader. Met de bus ben je er zo.
ontbijt (07:00-10:00 uur), lunch (12:30-14:30 uur), lunchpakket, high tea (16:30-17:30 uur), snacks (10:30-17:30 uur), diner in buffetvorm (18:45-21:00 uur), showcooking, ijsjes en milkshakes (10:00-00:00 uur), 1x per verblijf een a la carte diner in vorm van een menu, koude snacks (18:00-00:00 uur)
koffie en thee, frisdranken, bier, wijn en lokale alcoholische drankjes (10:00-00:00 uur)
volleybal, fitness, aerobics, tafeltennis, darts, boogschieten, sauna (1x per verblijf) en aquarobics, animatie overdag, shows, livemuziek
bij aankomst koffie en thee faciliteiten op de kamer, voor de sauna krijg je 1x per verblijf gratis toegang, één diner is inbegrepen bij Dionysos Restaurant per verblijf, vaker mag, maar tegen betaling, vers geperste sappen, chips en verpakte ijsjes zijn niet inclusief
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Wij hebben een fantastische week gehad in Atlantica Princess. Een warm bad bij aankomst in de nacht, de vrolijke lieve mensen ondanks het einde van het seizoen. Alles schoon, netjes opgeruimd, eten top, zwembad bar top. Het ontbrak aan niets. Wij waren een van de laatste gasten van het hotel en zijn qua service niets tekort gekomen. Van dag 1 tot de laatste dag alles erop en eraan. Er is tegenwoor...
Lees meerAlles is goed gegaan. Alles was top geregeld.
Lees meerZeer vriendelijk hotelpersoneel voor wie niets teveel is, erg gericht op het bezorgen van een zo aangenaam mogelijke vakantie. Ietwat verouderd hotel maar met keurig opgeknapte kamers. Eten prima en op smaak. Topvakantie!
Lees meerSuper service! Mijn zoon heeft een allergie. Ze willen van alles doen om te zorgen dat je een onbezorgde vakantie hebt. Pannenkoek met soja melk ipv koemelk. Geen probleem. Sorbet ijs ipv room ijs. Geen probleem.
Op het moment dat het personeel aan je gaat vragen zal ik een pannenkoek maken of sorbet ijs halen. Dan weet je dat de service perfect is.
Personeel zeer vriendelijk en behulpzaam. Service met een lach !
Voor ontbijt , lunch en diner wordt altijd een tafel voor je gezocht (wait to be seated). Zeer ordelijk en vlot.