- airco, gratis wifi en tv
- koelkast en koffie- & theezetfaciliteiten
- badkamer met douche, haardroger en toilet
- kamer met 2 eenpersoonsbedden
- balkon met zitje
SCHERP GEPRIJSD Klein, gezellig en hartelijk. Dat is Bahamas in Lambi, vlak bij Kos-stad op Kos. Het complex ligt in een rustige straat. Toch sta je na een korte wandeling of fietstocht al op het strand of in de winkelstraat van Kos-stad. De eigenaar van Bahamas verwelkomt je met een brede glimlach en een koel glas fris. Die persoonlijke aandacht maakt het verschil. En bij de bar is het altijd gezellig druk. Samen voetbal kijken of de verhalen van de dag delen, de sfeer zit goed. Hier maak je makkelijk contact met andere gasten. Je kamer is eenvoudig maar kraakhelder. Alles wat je nodig hebt is aanwezig. En dat ruime zwembad? Perfect om in te plonzen na een dag vol zon en ontdekkingen. Of je pakt een ligbed en laat de middag voorbij glijden.
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Hotel Bahamas is een kleinschalig adults-only hotel met een rustige ligging op loopafstand van Kos stad en het strand. Gasten waarderen de schone kamers, goede bedden en het ruime zwembad met genoeg ligbedjes. Het vriendelijke personeel is behulpzaam en de dagelijkse schoonmaak wordt goed verzorgd. Het ontbijt is eenvoudig en zonder variatie, wat door velen als minimaal wordt ervaren. De locatie is ideaal voor wie rust zoekt.
Een fijn hotel. Schoon, een prettige sfeer, aardige mensen, keurige kamer. Heerlijke douche. Balkon was ook fijn. Je kan bij het zwembad maar ook in de bar een drankje en hapje krijgen. Lekker en een goede service.
Bahamas is een hotel op loopafstand van de haven. Het hotel is schoon en het personeel is vriendelijk. Ontbijt is simpel maar voldoende, waar voor zijn geld.
Mooi hotel, netjes onderhouden, lieve behulpzame mensen op loopafstand van kos stad, minpunt vonden we de kleine douchebak met gordijn dat constant aan je lijf plakte.
Minpunt bij t ontbijt, was karig en geen viariatie, winig keuze en geen tomatekommers, feta of iets dergelijks, en als fruit alleen maar watermeloen.
De accommodatie was goed, zeer schoon, fijne bedden, mooi groot zwembad. Het ontbijt was prima.
prima hotel. only adults, Het ontbijt is goed. Groot zwembad met de gehele dag plek! De ligging van het hotel is prima. de kamer is ruim. goede douche, Airco werkt perfect Restaurants genoeg in de buurt, Centrum Kos op loopafstand. al met al een geweldige locatie.
2 volwassenen Wijzig

Wil je eerder vertrekken dan 1 april? Bekijk de prijzen
