- airco, telefoon, tv, gratis safe en minibar
- koffie- & theezetfaciliteiten
- badkamer met douche, haardroger, badjas, badslippers en toilet
- kamer met 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonssofabed
- balkon of terras met zitje
De bedenker van dit überluxe resort in Hurghada heeft zich laten inspireren door de droompaleizen van Arabische sultans. Hotel Baron Palace, gelegen in Sahl Hasheesh, is dan ook het nummer één verwenhotel van Egypte. Je kamer is altijd riant. Maar met een junior suite heb je extra veel ruimte en een aparte slaapkamer. Of kies voor zo’n fenomenale Suite Swim Up. Direct aan het zwembad en met exclusieve toegang tot de club lounge. Daar geniet je in alle rust van vers fruit, een scala aan snacks en een mooie cocktail. Waarna je je opmaakt voor een culinaire avond in een van de acht toprestaurants. Ze koken hier werkelijk de sterren van de hemel. Eet smakelijk!
ontbijt (06:30-10:30 uur), laat ontbijt mogelijk (10:30-12:00 uur), lunch (12:30-15:00 uur), high tea (15:00-18:00 uur), diner in buffetvorm (18:30-22:00 uur), à-la-cartediner mogelijk (19:00-23:00 uur, reserveren verplicht), ijsjes (12:00-17:00 uur), midnight snacks (22:30-00:30 uur)
koffie en thee, mineraalwater, frisdranken en lokale alcoholische drankjes (24 uur), internationale alcoholische drankjes (10:00-00:00 uur)
tennisbaan, beachvolleybal, fitness, aerobics, tafeltennis, biljart, darts, jeu de boules, animatie overdag, shows, livemuziek
een selectie van internationale alcoholische drankjes is inbegrepen, alle restaurants zijn inbegrepen in de AI formule, met uitzondering van het Japanse à la carte restaurant, één keer per week 20 minuten schouder-/nekmassage, één keer per verblijf een gratis knipbeurt (alleen voor volwassenen)
ontbijt (06:30-10:30 uur), laat ontbijt mogelijk (10:30-12:00 uur), lunch (12:30-15:00 uur), high tea (16:00-18:00 uur), diner in buffetvorm (18:30-22:00 uur), à-la-cartediner mogelijk (19:00-23:00 uur, reserveren verplicht), ijsjes (12:00-17:00 uur), midnight snacks (23:30-00:30 uur)
koffie en thee, mineraalwater, frisdranken en lokale alcoholische drankjes (24 uur), internationale alcoholische drankjes (10:00-00:00 uur)
tennisbaan, beachvolleybal, fitness, aerobics, tafeltennis, biljart, darts, jeu de boules, animatie overdag, shows, livemuziek
één keer per verblijf een gratis knipbeurt (alleen voor volwassenen), alle restaurants zijn inbegrepen in de AI formule, met uitzondering van het Japanse à la carte restaurant, één keer per week 20 minuten schouder-/nekmassage, een selectie van internationale alcoholische drankjes is inbegrepen
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Een super de luxe resort…
Het personeel wil het je echt naar de zin maken, niks is te veel.
Een speciaal compliment voor Ibrahim bij de Infinity bar.
Een minpunt……
Het bier en de wijn is altijd lauw, zo niet warm, alle andere drankjes zijn wel ijskoud.
Echt een fantastisch hotel!!! Alles was perfect geregeld…
Lees meerTijdens de heenvlucht ben ik door de dame die achter mij zat te hoesten besmet met Corona. Wij hebben thuis nog negatief getest voor vertrek omdat ik met mijn longen zit. Door mijn lage immuunsysteem ben ik op de vlucht besmet. De 1e ochtend na aankomst(17-6) werd ik ziek wakker en testte positief, ook door de arts die de PCR test afnam bevond mij positief. Mijn man is 2 dagen in een kamer apart g...
Lees meerAccomodatie is de beste die er in Egypte te vinden is als je kiest voor rust, eten en luxe.
Lees meerEcht een fantastisch hotel, super vriendelijk personeel, mooi strand en huisrif, super vakantie gehad
Lees meer