- airco, telefoon, gratis wifi, tv en gratis kluisje
- badkamer met douche, haardroger en toilet
In een Italiaans 18e-eeuws huis tussen de groene heuvels in Piemonte vind je Ca’ Vittoria. Een kleinschalig 4-sterrenhotel waar je de familieliefde voelt. Verblijf in de elegant ingerichte kamers met oog voor detail. Naast de 4 sterren die dit hotel al heeft, vind je hier nog een andere ster. En deze smaakt wel heel erg lekker: de Michelinster. Chef Massimiliano bereidt heerlijke gerechten volgens Piemontse traditie. Zoals hij geleerd heeft van zijn grootmoeder Gemma en moeder Sandra. En wat maakt zijn gerechten nou extra lekker? Verse groenten en fruit uit de tuin van opa Aldo. Bij die gerechten mag een lekkere wijn natuurlijk niet ontbreken. Gelukkig hebben ze bij Ca’ Vittoria een goede voorraad in de kelder.
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Mooie kamer, wifi deed het alleen niet. Ontbijt was oke, mooie plek, mooi zwembad en de sterrenzaak was erg lekker (wel mega duur). De locatie van onze eerste accomodatie was wel wat minder mooi dan de origineel geboekte. Badkamer was slecht en douche kon je je niet in bewegen. Verder prima
Lees meer